Selecties 2017-2018

Katwijk

Blijft: Dick Schreuder (trainer), Robbert Susan, Kay Blokland, Mike van den Ban, Steven Sanchez Angulo, Rick Arnoldus en Demir Strojil (allen tot 2019), Marciano Mengerink en Guus van den Weerdenburg (beiden doorlopend contract tot 2018), Bennie van Noord, Mark de Vries, Omar Hamdi, Michiel van Dam, Paul de Lange, Sabir Achefay, Mark de Loor, Stefan Plat (allen tot 2018)

Nieuw: Frank Tervoert (GVVV), Kilian Berkhout (Excelsior Maassluis), Petrit Hoxhaj (Pelikaan S), Teun Guijt (FC Rijnvogels), Calvin Dreesde (UVS), Oualid Maatoug (ADO Den Haag jeugd), Niels Varkevisser (B-selectie Katwijk), Damiano Schet (FC Den Bosch), Ricardo Kieboom (Sparta Rotterdam)

Vertrekt: Steven Verstraten (VUC), Marciano Aalders en Donny van Oijen (Rijnsburgse Boys), Anthony Biekman (FC Dordrecht), Richard de Groot (Purmersteijn), Stefan Stam (stopt), Rick Arnoldus (FC Boshuizen)

VVSB

Blijft: Vladimir Jozic, Victor Schipholt, Jelmer Vijlbrief, Tim de Rijk, Jordy Zwart, Tommy Bekooij, Guido Pauw, Richelo Fecunda (allen tot 2018), Ruben Valk, Peet van der Slot en Frans van Niel (alle drie tot 2019)

Nieuw: Mo El Osrouti (Quick Boys, tot 2019), Niels van Pelt (HBS), Menno de Jong (Alphense Boys), Pieter Koopman (AFC), Tomas Arroyo (Ter Leede), Sven Verlaan (Rijnsburgse Boys), Lloyd van der Wilden (Feyenoord O19), Dario Lovecchio (Almere City FC), Marvin Wijks (Rijnsburgse Boys), Mitchell Theuns (FC Rijnvogels), Mark Schenning (UNA, trainer)

Vertrekt: Giovialli Serbony (Rijnsburgse Boys, per direct), Maikey Parami (Rijnsburgse Boys), Ronald van der Meer (stopt), Tom Broekhuizen (SJC), Stefan Kraaijvanger (Ter Leede), Tomas Tavilla (FC Lisse), Younes Seghrouchni (Meerburg), Rien de Jong (sv Hillegom) Michael Schouten (RCL), Sten Admiraal (Foreholte), Mitchel Bolck (Hercules), Martijn Hoogenboom (Voorschoten ’97), Bas Ruigrok (stopt), Olaf Schell (stopt), Wilfred van Leeuwen (FC Eindhoven)

FC Lisse

Blijft: Robbert de Ruiter (trainer), Martin van Eeuwijk, Rik Vermeulen, Koen Fokkema, Brian van der Werff, Niels Buijs, Boyd Stevens, Roel de Goede, Robert van Boxel, Kevin van der Zwet, Rowdy van der Putten, Justin Valk (allen tot 2018), Lars Rauws en Thierry Monteny (beiden tot 2019)

Nieuw: Wesley Storm (Laakkwartier), Hanne Hagary (IJsselmeervogels), Bas Buimer (Swift), R. Verdegaal, H. Verdegaal, Ruben Hoekstra  en Alain van Kesteren (Kagia), Rick Bouwmeister (AZSV), Timothy van der Meulen (FC 08 Homburg), Björn Haggerty (FC Oss), Tomas Tavilla (VVSB), Ryan Ababio (FC Volendam), Bert Koomen (Feyenoord)

Vertrekt: Tom Zoontjes (Vitesse ’22), Richard van Heulen (stopt), Murat Onal (Huizen), Steven Olsthoorn (Koninklijke HFC), Luciano Dompig (Zaanlandia), Kas de Vries (sv Zandvoort), Oliver Rifai (FC Rijnvogels), Angelo Timmer (Velsen), Thijs Hoogenboom (Alphense Boys), Mike Filippo (FC Rijnland), Tim Orlowski (stopt), Glenn Lobbezoo, Cees Zonneveld (Beiden Kagia)

FC Rijnvogels

Blijft: Hein van Heek (trainer), Jaap van Duijn, Ricardo de Vlugt, Arno Dijkstra, Bright Ampong, Jim Havenaar, Mart Spierdijk, Teun Guijt, Pieter van der Breggen, Romano van der Stoep, Mitchell Theuns, Wouter Soomer (allen tot 2018)

Nieuw: Jeffrey Verkerk (TOGB), Ivailo Staal (Westlandia), Lesley Kluivers (FC Boshuizen), Joost Leonard (Rijnsburgse Boys), Oliver Rifai (FC Lisse), Donaldo Sanches Silva (Ajax zaterdag), Ryan Lugtigheid (RKDEO), Robbin van Dijk (Rijnsburgse Boys), Luuk Slegt (PEC Zwolle), Wesley de Ruiter (Rijnsburgse Boys)

Vertrekt: Niels van Veen en Rob Zandbergen(Ter Leede), Joey Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Thom de Vries (UVS), Sonny ten Hoope (Noordwijk), Frank Guijt (lager elftal), Jop Verhagen (Westlandia), Ogur Kaya (ODIN ’59.), Pepijn Kooij (Alphense Boys), Thomas Dijk, Peter Messemaker, Sander van der Horst (allen gestopt), Mitchell Theuns (VVSB), Mitchell Beijersbergen (RKAVV)

Quick Boys

Blijft: Jan Zoutman (trainer), Martijn de Zwart,  Jan de Bruin, Dennis van der Plas, Joey Ravensbergen, Max van Steen, Delano A Cohen, Anthony Bentem, Ricardo Kuyvenhoven, Stan Prosman, Jordy Groot, Mohamed Mahmoed, Philippe den Hartog, Yassire Hamdani, Arie de Vreugd

Nieuw: Jesse van Nieuwkerk (Argon), Jesper Hogedoorn (Kozakken Boys), Reda Kharchouch (Ajax amateurs), Madjer Lukoki (Kozakken Boys), Chris Guijt, Tim Bloemendaal en Pim van der Plas (allen eigen jeugd), Sammy Zandbergen (FC Boshuizen), Yordi Teijsse (Dundee FC), Kelvin Maynard (clubloos), Hamza Boukhari (clubloos)

Vertrekt: Mo El Osrouti (VVSB), Raymon Kuipers (gestopt), Jerghinio Sahadewsing (De Dijk), Milan Hoek (AFC), Kenneth Misa-Danso (Ajax Amateurs), Gerard Aafjes (Argon), Hermann Kabasele (n.n.b), Robert Steemers (Scheveningen), Henry Opoku (OFC), Yuri Guijt (gestopt), Jaap van der Plas (Valken ’68), Jordy Groot (SJC)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Pieter Mulders (trainer), Roderick Gielisse, Jeffrey Jongeneelen, Max Hudepohl, Wesley Goeman (alle vier tot 2019), Joël Tillema, Jordy Strooker (beiden doorlopend contract tot 2018), Richard van Nieuwkoop, Hidde Prijs, Niek Ossevoort, Masies Artien, Marc Magan (allen tot 2018)

Nieuw: Giovialli Serbony (VVSB, per direct) Maikey Parami (VVSB), Joey Zandbergen (FC Rijnvogels), Marciano Aalders en Donny van Oijen (Katwijk), Carlos Opoku (Kon. HFC), Virgil Deen (HFC EDO, tot 2019), Jason Halman (Zeeburgia), Cagri Kodalak (Telstar)

Vertrekt: Joost Leonard (FC Rijnvogels), Sven Verlaan (VVSB), Martijn Tjon-A-Njoek (OFC), Wesley de Ruiter (FC Rijnvogels), Donny Verdam (OFC), Cas Knoester (Sportlust ’46), Resham Sardar (stopt), Jorn van Lunteren (Capelle), Marvin Wijks (VVSB), Jeroen Hessing, Rachid el Yaakoubi (beide gestopt)

Noordwijk

Blijft: Emiel Wendt, Jeroen Borsboom, Ruperto Dorothea, Martijn Le Congé, Brayen Bröcker, Denzel James, Tjeerd Westdijk, Mustafa Amezrine, Raymond Manuputty, Diederick Hoogerwaard (allen tot 2018)

Nieuw: Rob Overvliet (Amstelveen/Heemraad), Sander Bosma (SJC), Sonny ten Hoope (FC Rijnvogels), Nick van Staveren (sv Hillegom), Huig van Duijn (Quick Boys), Roy Rondeltap (Barendrecht), Thomas Reynaers (Hercules), Ronnie de Roode (FC Boshuizen) Kees Zethof (trainer, SJC), Luc den Otter (ADO Den Haag), Edwin van Zwieteren (keeperstrainer/Sportclub Feyenoord)

Vertrekt: Ayoub Boukhari (n.n.b.), Danny de Jel (ASWH), Mark Veerman (n.n.b), Stefano Goncalves (Spijkenisse), Dammes van der Poel (ROAC), Nick Sanders (sc Feyenoord), Tom Duindam (SJC), Dogan Corneille (per direct, Willem II), Guy Smith (ADO Den Haag – beloften), Steven Knijnenburg (DoCoS), Bart Spil (Hollandia)

SJC

Blijft: Timo Ruigrok, Stef van der Zalm, Dandy Steenvoorden, Abbas al Tamimy, Kevin Schelvis, Raymond van Heijningen, Rick van Dijk, Juriaan van Duyn, Joeri Brinkman, David Verweij, Marvin Sloos, Kevin Barkel, Robin Otten, Sander van der Klugt, Jelle Veenvliet, Jeffrey den Elzen, Roy Haasnoot, Benji Broekhof, Jaro Zwagerman

Nieuw: Tom Duindam (vv Noordwijk), Tom Broekhuizen (VVSB), Jeroen Dedel (Hillegom), Sjaak Polak (trainer, GDA), Jordy Groot (Quick Boys)

Vertrekt: Sander Bosma (vv Noordwijk), Sten Goosen (stopt), Martijn Walter (stopt), Stijn Dahler (stopt)

Ter Leede

Blijft: Ben van der Lans, Toon Zwetsloot, Marc de Kruijs, Oussama Siali, Ronnie Verplancke, Mike Boelee, Jeffrey Bok, Jordy Vierbergen, Melvin van Stijn, Tom van Egmond, Jesse Dingjan, Jonathan Robertson, Kevin Driessen, Colin Dofferhof en Glen Theunissen

Nieuw: Ian van Otterlo (Argon), Marco Mulder (De Kennemers), Stefan Kraaijvanger (VVSB), Rob Zandbergen (FC Rijnvogels), Nilton Sonha (FC Boshuizen), Niels van Veen (FC Rijnvogels),  Bas Beijersbergen (FC Boshuizen), Koen Duijtshof (Koninklijke HFC), Mike Dam (Stormvogels), Shavinio Sint Jago (Kon. HFC), Sam Mouchih (Sparta)

Vertrekt: Youssef Ait-El-Houssi (UVS), Renee Troost (Huizen), Vincent Ammerlaan, Mitchell Kappenberg (Unicum Lelystad), Maurits Splinter (ARC), Tomas Arroyo (VVSB), Bogdan Constantin (Swift), Jelle Vooijs (Teylingen), Pascal de Ridder (Teylingen), Nicky van Wingerden (UVS) en Lasse van Wijk (Teylingen), Hakan Bayram (FC Boshuizen), Thierry van der Kooye (AFC zat.)

Valken ’68

Vertrekt: Erwin de Ridder (lager elftal), Roel Heemskerk, Herman Binnendijk, Dico Schaap, Joeri Driebergen, Ricardo Vijlbrief, Artjan van der Plas.

Nieuw: Gerald ten Hove (per direct), Timo Schaap, Matthias van Beelen (Katwijk 2), Chris de Lange (Voorschoten’97), Niels Hogewoning (Rijnsburgse Boys 2), Jaap van der Plas (Quick Boys), Max Lobel, Bart Imthorn (eigen jeugd).

SV Hillegom

Nieuw: Rahim Gök (Legmeervogels), Dave Agterhof (Overbos), Rien de Jong (VVSB), Madjerno Baal (EDO), Peter Grech (Velsen), Remco Troost, Mo Brama (B-selectie SV Hillegom), Didier Haagmans (eigen jeugd), Ronald Turenhout (lager elftal)

Vertrekt: Jeroen Dedel (SJC), Nick van Staveren (Noordwijk), Maurice van der Neut (Noordwijk), Daan Ruigrok, Pieter Witteman, Jasper van de Loo (allen gestopt), Nicholas Anneveldt (B-selectie), Ales Schoneveld en Joey Janssen (beide lager elftal)

Foreholte

Nieuw: Sten Admiraal (VVSB),

Vertrekt: Sejad Navabi (FC Boshuizen), Joeri Stavleu (Noordwijk), Sam Lemmers (wereldreis), Roy Dickhoff (stopt), Gido Drewes en Jesse Tijsen (beide eigen jeugd)

Teylingen

Vertrekt: Sepehr Safi (FC Boshuizen), Dorus van der Voort (Kagia)

Nieuw: Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Lars van Wijk (allen Ter Leede 2)

Kagia

Nieuw: Joey van Beelen (FC Lisse), Glenn Lobbezoo (FC Lisse), Ben Menken (VVSB), Stefan Tibboel (FC Lisse), Mats Warmerdam (VVSB), Kees Zonneveld (FC Lisse), Dorus van der Voort (Teylingen), Luuk van Paridon (VVSB)

Vertrekt: Rick Verdegaal en Alain van Kesteren (FC Lisse), Melle Luinstra (stopt)

Van Nispen (zondag)

Nieuw: Jeroen de Groot (VVSB), Luuk Zonneveld (Rijnsburgse Boys), Patrick Frumau (Vogelenzang), Joost van Haaster, Jeffrey van der Geest, Daan van der Linden (allen SV Hillegom), Philip Mossel, Rico Geerlings, Stijn van Saase, Sydney Stemmer,  Stan Damen, Christiaan van  Haaster, Stan van Maris (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Fadil Sukurica, Koen Damen, Youri van Steijn, Andy Otte (allen VVSB zat.), Randy de Jong (United/Davo)

Van Nispen (zaterdag)

Nieuw: Jeffrey Koemans (was gestopt), Rick van der Vlugt, Gert-Jan Parlevliet (beide Noordwijk), Kars Davina (Voorschoten ’97)

Vertrekt: Robbin Smits (gestopt)

Warmunda

Nieuw: Hugo Risse (UDO), Roel Bruines (Meerburg), Hamza Harmouch (geen club), Menno van Noort (eigen jeugd), Arthur van Dam (terug van wereldreis)

Vertrekt: Dennis Kramer, Steven de Teaye, Mart ten Have (allen gestopt), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen), Wout van Winsen (Teylingen, lager elftal), Remco Breuer (jeugdtrainer RCL)

Wie maakt de meeste goals?

Avant Garde Cup 2.0

Programma & Uitslagen

Za. 16 dec.
vv Noordwijk14.30Jodan Boys
AFC14.30Ter Leede
FC Rijnvogels14.30SteDoCo
Valken '6814.30DoCoS
FC Oudewater14.30Van Nispen (zat.)
Kagia 14.30DWO
Quick Boys 15.00Spijkenisse
Excelsior Maassluis15.30VVSB
FC Lisse15.30IJsselmeervogels
De Dijk16.00vv Katwijk
Achilles '2918.00Rijnsburgse Boys
Zo. 17 dec.
RKHVV14.00SJC
AFC '3414.00sv Hillegom
VUC14.00Teylingen
DOSR14.00Foreholte
Warmunda14.00WVC
ASC14.00Van Nispen (zon.)

Voetbal in de Bollenstreek maakt gebruik van functionele en analytische cookies. De daarmee verzamelde gegevens worden niet gebruikt om activiteiten van individuele gebruikers te volgen. De advertentie en social media cookies van derden verzamelen mogelijk ook gegevens buiten deze website. Door op accepteren te klikken geeft u toestemming voor het plaatsen van cookies bij bezoek aan deze website. Meer informatie

De site van Voetbal in de Bollenstreek maakt gebruik van cookies. Een cookie is een klein bestandje dat met pagina's van deze website wordt meegestuurd en door de browser op de harde schijf van uw computer wordt opgeslagen.

Door deze cookies worden onze online diensten gebruikersvriendelijker, omdat het ons mogelijk wordt gemaakt te meten en te personaliseren. Tevens stelt het ons in staat om bijvoorbeeld filmpjes op onze website aan te bieden en social media deel buttons te tonen. Cookies maken het ook mogelijk om de advertenties die wij tonen beter af te stemmen op uw behoefte.

Sluiten