Gisteravond, woensdag 15 juni, sloot de overschrijvingsdatum voor amateurvoetballers. Hierbij het complete overzicht voor het zaterdagvoetbal, keurig op een rijtje gezet door VIDB. 

Katwijk

Gekomen: Mike van den Ban (Kon. HFC), Kay Blokland (Capelle), Mark de Vries (FC Lisse), Rick Arnoldus (FC Boshuizen), Jessie Vink (Alphense Boys), Daily Hoogkamer (UVS), Isi Adima (UVS), Guus van Weerdenburg (AZ), Anthony Biekman (geen club) en Anastasios Kefalas (UVS)

Vertrokken: Johan Plat (per direct gestopt), Jeffrey Jongeneelen (Rijnsburgse Boys), Kevin Sterling (Kon. HFC), Atam Koroglu (OFC), Steven Olsthoorn (FC Lisse), Mart Spierdijk (FC Rijnvogels), Danny de Jel (Noordwijk), Marc Langeveld (Valken ’68), Mitchell Bolck (VVSB), Chris de Lange (Voorschoten ’97), Danny Guijt (B-selectie), Virgil Deen (EDO)

FC Lisse

Gekomen: Martin van Eeuwijk (Rijnsburgse Boys), Steven Olsthoorn (Katwijk), Brian van der Werff (Ajax amateurs), Kas de Vries (B-selectie)

Vertrokken: Geraldo Alberto Antonio (al eerder gestopt), Mark de Vries (Katwijk), Maik van Zanten (Noordwijk), Mo Messaoud (VVZA), Tom Broekhuizen en Guido Pauw (VVSB), Cerilio Cijntje (Odin ’59)

FC Rijnvogels

Gekomen Jop Verhagen (RKAVV), Mart Spierdijk (Katwijk), Thom de Vries (FC Rijnvogels), Arno Dijkstra (EDO), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Jim Havenaar (TOGB), Frank Guijt en Thijs van Kruistum (beide B-selectie FC Rijnvogels), Romano van der Stoep (Sparta Rotterdam), Ogur Kaya (ADO’20), Bright Ampong (Quick), Mitchell Theuns (AFC), Jaap van Duijn (Noordwijk)

Vertrokken: Orlando Ouwehand (per direct gestopt), Martin Onderwater (Wilhelmus), Jaco van der Bent (Valken ’68), Sammy Zandbergen (FC Boshuizen), Mitchell Zandbergen (FC Boshuizen), Martijn Tjon-A-Njoek (Rijnsburgse Boys), Gert Labots (ARC)

Quick Boys

Gekomen: Kenneth Misa Danso (Ajax amateurs), Jordy Groot (SJC), Yassire Hamdani (Jodan Boys), Cor Varkevisser (Telstar), Huig van Duijn (Noordwijk)

Vertrokken: Mike Derlagen (OFC), Mike Ruijter (Swift), Thomas de Vries (Odin ’59), Thom de Vries (FC Rijnvogels), Raymon Kuipers (stopt), Stefan van der Plas (Valken ’68), Ruben van der Does (Ter Leede), Yordi Teijsse (FC Dundee), Jos van Beuningen (LSVV)

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Pieter Mulders (coach, Kon. HFC), Jeffrey Jongeneelen (Katwijk), Donny Verdam, Hidde Prijs, Rachid El Yaakoubi (Kon. HFC), Masies Artien (SC Genemuiden), Wesley de Ruiter (Sportlust’46), Jorn van Lunteren (Jodan Boys), Wesley Goeman (Scheveningen), Jordy Strooker (Spakenburg), Martijn Tjon-A-Njoek (FC Rijnvogels), Max Hudepohl (Quick), Marc Magan (SC Cambuur), Sven Verlaan (FC Den Bosch)

Vertrokken: Niek Oosterlee (coach), Raily Ignacio (Kozakken Boys), Martin van Eeuwijk (FC Lisse), Leon Tol (Volendam), Jeffrey Vlug (Hercules), Danny van der Vijver (lager elftal), Jeffrey Koemans (stopt), Renee Troost (Ter Leede), Rick van der Burg (SC Feyenoord), Ismail Celen (XerxesDZB), Nick Kuipers (De Dijk)

Noordwijk

Nieuw: Nick Sanders (Zwaluwen), Danny de Jel (Katwijk), Jim van der Krogt, Kasper Michel en Steven Knijnenburg (allen Voorschoten ’97), Maik van Zanten (FC Lisse), Tjeerd Westdijk (HBS), Bart Spil (Hollandia), Kaz van Oostrom Soede (Te Werve)

Vertrekt: Rob Overvliet (Amstelveen), Sander Bosma (SJC), Rowin Mol (Purmersteijn), Maurits Splinter (Ter Leede), Thabiso van Zeijl (Sportlust), Jaber Akhriff (Valken ’68), Jaap van Duijn (FC Rijnvogels), Shihie Hu (Woubrugge), Jordy Manuputty en Tim de Koning (Voorschoten ’97)

Ter Leede

Gekomen: Mehmet Gungor (FC Boshuizen), Ruben van der Does (Quick Boys), Renee Troost (Rijnsburgse Boys) Maurits Splinter (Noordwijk), Kevin Duthler (AVV Alphen), Jesse Dingjan (Canterbury United) Oussama Siali (Zeeburgia) Toon Zwetsloot, Kevin Driessen, Pieter Vis, Joey van den Berg, Mark de Kruijs (allen eigen jeugd)

Vertrokken:
Raydell Kewal (Zeeburgia), Nick van der Wiel (Aalsmeer), Selmo Kurbegovic (XerxesDZB) Davey Braggaar (SV Hillegom, Mike Dam (Stormvogels), Justin Lopes (HBS), Sohrab Safi (RKAVV) Tim Seegers (Teylingen), Wouter Bleijswijk (lager elftal)‎

Valken ’68

Nieuw: Stefan van der Plas (Quick Boys), Jaco van der Bent (FC Rijnvogels), Marc Langeveld (Katwijk), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Peter de Best (FC Rijnvogels), Kevin Sip (Oegstgeest), Artjan van der Plas (Quick Boys), Jaber Akhriff (Noordwijk), Danny Boere (Katwijk), Jari de Vries, Tom Dijkhuizen, Rody Redel, Stefan de Mooy (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Rens van Klaveren, Robin Noort, Lex Heemskerk, Lucas van der Meij (allen Oegstgeest), Max Lobel (RCL), Franklin Owel (Voorschoten ’97), Jan van Duyn (lager elftal), Hidde Stuivenberg en Ralph Verschuren (Wieldrecht), Corstiaan Paap (Quick Boys), Thijs van Wetten (Hazerswoudse Boys), Dylan Guyt (Katwijk)

Kagia

Gekomen: Daimen Augustinus en Rick Verdegaal (beiden FC Lisse Zaterdag), Tom van Dijk, Joey Smit (beiden eigen jeugd), Tom Hoejenbos, Sander Hogervorst, Jelle Boot, Mike van Rooijen, Patrick Schaap, Sam van der Veek (allen FC Lisse Zondag), Ronald Rovers, assistent trainer (lager elftal)

Vertrokken: Sander Goudriaan, Max van der Schinkel en Marco Schoneveld (allen gestopt), Jurrian Nannes (FC Lisse Zaterdag), Bram Slootweg en Mark Zonneveld (beiden lager elftal)

Foto: Piet van Kampen

 


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 17 sept.
Oefenduel
Quick Boys6-2TOGB
Za. 21 sept.
Katwijk0-0Quick Boys
FC Lisse2-4VVSB
FC Rijnvogels3-1Rijsoord
HVC'101-0Valken '68
Soccer Boys1-2Kagia
VVSB (zat.)5-1Nieuwkoop
Rijnsburgse Boys1-1Jong Volendam
ONS Sneek3-3Ter Leede
Van Nispen (zat.)3-1DoCoS
SJC (zat.)2-0Warmunda
TEC1-1Noordwijk
Zo. 22 sept.
SJC3-2Quick '20
Hillegom5-1ASC
Foreholte3-2RKDEO
Altior1-3Teylingen
VSV1-1Van Nispen (zon.)