Categorie 1

Halve finales

Quick – RVVH
Noordwijk – Jodan Boys

Kwartfinales

Noordwijk – TOGB 2-1
Quick Boys – Quick 1-1 (Quick wint na strafschoppen)
Jodan Boys – Katwijk 2-2 (Jodan Boys wint na strafschoppen)
RVVH – RKAVV 4-0

Achtste finales

KatwijkFC Rijnvogels 2-2 (Katwijk wint na strafschoppen)
Quick Boys – Scheveningen 3-0
Noordwijk – Excelsior Maassluis 3-2
RVVH – HBS 3-1
TOGB – SHO 2-1
Voorschoten ’97 – Jodan Boys 1-4
XerxesDZB – RKAVV 1-2
Quick 1 – Quick 2 3-1

Derde ronde/tussenronde

Noordwijk – Barendrecht 4-4 (Noordwijk wint na strafschoppen)
Quick Boys – Nieuwerkerk 3-2
XerxesDZB – DHC 0-0 (Xerxes wint na strafschoppen)
Excelsior Maassluis – Kethel Spaland 5-0
SC Feyenoord – Jodan Boys 0-3
DCV – Quick 1 1-3
HBS – Oude Maas 4-1
Heinenoord – Quick 2 1-3
RKAVV – Haaglandia 5-3

Katwijk, FC Rijnvogels, RVVH, SHO, Scheveningen, TOGB en Voorschoten ’97 vrijgeloot

Tweede ronde

FC LisseNoordwijk 1-2
FC Rijnvogels – Rijnsburgse Boys 5-1
Spijkenisse – Katwijk 1-1 (Katwijk wint na strafschoppen)
BMT – Quick Boys 1-3
VVSB – Heinenoord 3-3 (Heinenoord wint na strafschoppen
Ter Leede – SC Feyenoord 1-2
Barendrecht – Hellevloetsluis 2-1
Nieuwerkerk – SVC ’08 3-1
XerxesDZB – Leonidas 4-1
DHC – RCL 4-1
Excelsior Maassluis – Lyra 4-1
Kethel Spaland – Woerden 2-2 (Kethel wint na strafschoppen)
Jodan Boys – RVVH 2 6-1
RKDEO DCV 2-3
Quick 1 – Capelle 3-1
HBS – Deltasport 2-1
Oude Maas – FC Boshuizen 4-3
Strijen – Quick 2  0-1
RKAVV – VFC 7-1
RVVH – Westlandia 3-1
Zwervers – SHO 1-2
Scheveningen, – Zuidland 5-0
TOGB – Zwaluwen 2-1
RVC ’33 – Voorschoten ’97 2-3

Groepsfase

Poule 5

1. Noordwijk 2-6 (8-2)
2. EDO 3-3 (5-5)
3. VSV 3-3 (4-5)
4. SJC 3-3 (2-8)

22-08: VSV – Noordwijk 1-4
23-08: EDO – SJC 4-0
26-08: SJC – VSV 1-0
29-08: Noordwijk – SJC 4-1
30-08: VSV – EDO 3-0
02-09: Noordwijk – EDO 2-1

Poule 11

1. FC Boshuizen 3-6 (8-5)
2. Ter Leede 3-4 (7-7)
3. Voorschoten ’97 3-4 (9-10)
4. DEM 2-1 (2-4)

22-08: Ter Leede – FC Boshuizen 2-1
22-08: Voorschoten ’97 – DEM 2-2
25-08: FC Boshuizen – Voorschoten ’97 5-3
29-08: Ter Leede – Voorschoten ’97 3-4
30-08: DEM – FC Boshuizen 0-2
01-09: DEM – Ter Leede 2-2

Poule 12

1. Quick Boys 3-9 (18-1)
2. RKAVV 2-3 (4-4)
3. Valken ’68 2-3 (7-9)
4. Wateringse Veld Gona 3-0 (1-16)

22-08: Quick Boys – RKAVV 3-0
22-08: Valken ’68 – Wateringse Veld Gona 6-0
25-08: Wateringse Veld Gona – Quick Boys 0-6
29-08: Valken ’68 – Quick Boys 1-9
30-08: RKAVV – Wateringse Veld Gona 4-1
01-09: RKAVV – Valken ’68

Poule 13

1. Quick 3-7 (9-1)
2. FC Rijnvogels 3-7 (8-1)
3. TAC ’90 3-3 (3-9)
4. Forum Sport 3-0 (0-9)

22-08: FC Rijnvogels – Quick 1-1
22-08: Forum Sport – TAC ’90 3-0
25-08: Quick – Forum Sport 5-0
25-08: TAC ’90 – FC Rijnvogels 0-6
29-08: FC Rijnvogels – Forum Sport 1-0
30-08: TAC ’90 – Quick 0-3

Categorie 2

 

Groep 1 

Alleen groepswinnaars door

Groep 6

1. TOGB 3-6 (6-5)
2. Foreholte 3-4 (7-6)
3. BVCB 3-4 (5-6)
4. DSO 3-2 (4-5)

22-08: BVCB – Foreholte 1-3
22-08: DSO – TOGB 1-1
25-08: Foreholte – DSO 2-2
25-08: TOGB – BVCB 2-2
29-08: BVCB – DSO 2-1
30-08: TOGB – Foreholte 3-2

Groep 15

1. Feyenoord 2-6 (5-2)
2. UVS 2-4 (3-1)
3. Katwijk 2 3-4 (2-2)
4. FC Lisse 3-0 (4-9)

22-08: UVS – FC Lisse 3-1
22-08: Katwijk 2- Feyenoord 0-1
25-08: FC Lisse – Katwijk 2 1-2
29-08: FC Lisse – Feyenoord 2-4
29-08: Katwijk 2 – UVS 0-0
08-09: Feyenoord – UVS

Groep 59

1. SV Hillegom 2-4 (6-1)
2. Zwanenburg 2-4 (4-3)
3. De Brug 2-3 (5-4)
4. Bloemendaal 2-0 (1-8)

23-08: Zwanenburg – SV Hillegom 0-0
23-08: De Brug – Bloemendaal 2-0
26-08: SV Hillegom – De Brug (gestaakt bij 2-1)
26-08: Bloemendaal – Zwanenburg (gestaakt bij 1-1)
30-08: SV Hillegom – Bloemendaal 6-1
30-08: De Brug – Zwanenburg 3-4

Groep 2

Alleen groepswinnaars door

Groep 26

1. Lugdunum 3-7 (27-2)
2. Teylingen 3-7 (12-2)
3. Leidsche Boys 3-3 (8-16)
4. UDO (1-28)

22-08: Lugdunum – Teylingen 1-1
22-08: UDO – Leidsche Boys 1-6
25-08: Teylingen – UDO 9-0
25-08: Leidsche Boys – Lugdunum 1-13
29-08: Lugdunum – UDO 13-0
30-08: Leidsche Boys – Teylingen 1-2

Groep 45

1. BSC ’68 3-9 (10-2)
2. Nieuwkoop 3-6 (11-6)
3. Van Nispen 3-3 (6-9)
4. Football Factory 3-0 (2-12)

20-08: Van Nispen – BSC ’68 1-2
22-08: Nieuwkoop – Football Factory 4-1
25-08: Nieuwkoop – Van Nispen 6-2
25-08: BSC ’68 – Football Factory 5-0
29-08: Van Nispen – Football Factory 3-1
29-08: Nieuwkoop – BSC ’68 1-3

Groep 50

1. Kagia 3-9 (12-1)
2. VVSB 3-4 (7-5)
3. MMO 3-3 (6-7)
4. WVC 3-1 (1-13)

22-08: MMO – VVSB 0-5
22-08: WVC – Kagia 0-6
25-08: Kagia – MMO 2-0
25-08: VVSB – WVC 1-1
29-08: Kagia – VVSB 4-1
29-08: MMO – WVC 6-0


BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Za. 14 dec.
HHC Hardenberg14.30Quick Boys
Noordwijk 14.30Jong FC Volendam
FC Lisse 14.30DVS'33
FC Rijnvogels 14.30Sportlust'46
SVC'0814.30Valken'68
Kagia14.30DSO
Te Werve 14.30Van Nispen (zat.)
FC Oegstgeest14.30VVSB (zat.)
Warmunda 14.30MMO
Spakenburg 15.00Rijnsburgse Boys
VVSB 15.30Harkemase Boys
Katwijk 15.30IJsselmeervogels
GOES18.00Ter Leede
Zo. 15 dec.
MSC14.00SJC
Concordia 14.00Hillegom
Oliveo 14.00Foreholte
Teylingen 14.00DOSR
Van Nispen (zon.) 14.00FC Aalsmeer