Quick Boys heeft de verbintenis met Dennis van der Plas met één seizoen verlengd tot medio 2020. De 25-jarige verdediger, een jongen van de club, speelt sinds 2015 voor de Katwijkers. 

Van der Plas raakte vorig seizoen zwaar geblesseerd en stond bijna anderhalf jaar aan de kant. Vorige maand maakte hij zijn rentree voor de formatie van trainer Erik Assink in de uitwedstrijd tegen ASWH (2-0), als invaller.

Met de contractverlenging van Van der Plas heeft Quick Boys de selectie voor volgend seizoen zo goed als rond.

Quick Boys

Blijft: Jeffrey Ket,  Martijn de Zwart (beiden tot medio 2022), Paul van der Helm, Pim van der Plas, Joey Ravensbergen, Jeffrey Ket, Tim Bloemendaal, Mohamad Mahmoed, Bert Steltenpool (allen tot medio 2021), Dennis Kaars, Martin van Eeuwijk, Marc de Kruijs, Ivailo Staal, Ricardo Kuyvenhoven, Raymond Baten, Koen van Liempt, Willem Schonenberg, Derek van der Plas (assistent-trainer), Dennis van der Plas

Nieuw: Edwin Grünholz (trainer, tot medio 2021), Jan-Willem Kamp (Quick ’20), Raymond de Waard, Jesper de Vré (beiden ADO’20, beiden tot medio 2021), Kevin Gomes Nieto (Scheveningen, tot medio 2021), Jeroen Tesselaar (clubloos, per direct), Dennis Roerade (assistent-trainer, ADO Onder-19), Tommy Bekooij (VVSB)

Vertrekt: Kelvin Maynard (Alphense Boys), Jesse van Nieuwkerk (GVVV), Noah Barendse (FC Lienden, per direct), Erik Assink (trainer), Cem Sahin (Alphense Boys), Chima Bosman (VVSB), Kay Tejan (Kozakken Boys), Kenny Anderson (ASWH), Luuk Steenbergen (Jong FC Den Bosch, per direct), Thijs van Hofwegen (stopt), Chris Guijt (onbekend), Yassine Kaabouni (FC Rijnvogels)

Archieffoto: Orange Pictures

Lees ook: ‘A Cohen (Barendrecht) is met zijn hoofd nog geregeld op Nieuw Zuid’




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 16 apr.
Districtsbeker
FC 's-Gravenzande4-0Ter Leede 2
Za. 20 apr.
Barendrecht1-1Katwijk
FC Lisse5-0Achilles '29
SJC0-5Eemdijk
DFS Opheusden0-2Ter Leede
TAVV2-5Valken '68
CVC Reeuwijk1-4Van Nispen (zat.)
DWO3-0VVSB (zat.)
Quick Boys2-0Noordwijk
Rijnsburgse Boys3-1De Treffers
Jong Sparta2-1VVSB
Overbos2-7Kagia
TAC '906-1Foreholte
Jong FC Den Bosch2-1FC Rijnvogels
Ma. 22 apr.
Hillegom14.00sv Hoofddorp
ESTO14.00Teylingen
Warmunda14.00Madestein