Halve finale (op woensdag 2 en donderdag 3 maart)

Woensdag
FC Utrecht – VVSB 20.45

Donderdag
Feyenoord – AZ 20.45

Kwartfinale (gespeeld op 2, 3 en 4 februari)

AZ – HHC Hardenberg 1-0
FC Den Bosch – VVSB 2-3
Roda JC – Feyenoord 0-1 (na verlenging)
PSV -FC Utrecht 1-3

Achtste finale (gespeeld op 15, 16 en 17 december)

Feyenoord – Willem ll 2-1
HHC – NEC 2-0
Excelsior ’31 – FC Den Bosch 1-3
Roda – sc Heerenveen 3-1
Achilles ’29 – FC Utrecht 0-5
Kozakken Boys – AZ 1-3
Capelle – VVSB 2-3
Heracles – PSV 2-3

Derde ronde (gespeeld op 27, 28 en 29 oktober)

VVSB – FC Emmen 3-1
PSV – Genemuiden 6-1
Heracles Almelo – Kon. HFC 3-1
Almere City FC – FC Den Bosch 0-3
Berkum – HHC Hardenberg 0-3
Achilles ’29 – Spakenburg 2-1
FC Dordrecht – Capelle 0-1 (na verlenging)
Go Ahead Eagles – Willem ll 0-2
Feyenoord – Ajax 1-0
FC Utrecht – FC Groningen 5-3 (na verlenging)
HBS – Kozakken Boys 1-2
FC Lienden – Roda JC 1-1 (Roda wint na strafschoppen)
Excelsior ’31 – Excelsior 4-3
NEC – Sparta Rotterdam 4-0
Sc Heerenveen – Helmond Sport 1-0

Tweede ronde (gespeeld op 22, 23 en 24 september)

Rijnsburgse BoysVVSB 3-3 (VVSB wint na strafschoppen)
Noordwijk – NEC 0-3
Spakenburg – Ter Leede 3-0
FC Lisse – HHC Hardenberg 0-4
FC Groningen – FC Twente 2-1
HSC ’21 – Go Ahead Eagles
PSV – SC Cambuur 3-2
AZ – VVV Venlo 6-1
Ajax – De Graafschap 2-0
Heracles Almelo – Vitesse 4-1
ONS Boso Sneek – FC Utrecht 0-2
Fortuna Sittard – Achilles ’29 1-3
HBS – FC Oss 4-1
Berkum – JVC Cuijk 4-4 (Berkum wint na strafschoppen)
Barendrecht – Excelsior 0-2
ACV – Excelsior ’31 1-2
Feyenoord – PEC Zwolle
Kozakken Boys – RKAVV 4-2
Scheveningen – Telstar 0-0 (Telstar wint na strafschoppen)
RKC – Helmond Sport 1-2
EVV – Almere City FC 0-3
WKE – FC Den Bosch 2-5
Capelle – MVV 1-1 (Capelle wint na strafschoppen)
OJC Rosmalen – Sparta 3-4 (na verlenging)
AFC – FC Emmen 2-3
Kon. HFC – FC Eindhoven
De Treffers – Roda JC
sc Genemuiden – ADO Den Haag 3-3 (Genemuiden wint na strafschoppen)
Feyenoord amateurs – FC Dordrecht 0-2
NAC Breda – sc Heerenveen 0-1
DOVO – Willem II 0-3

Eerste ronde (gespeeld op 26 augustus

FC Lisse – Halsteren 2-1
Hercules – Noordwijk 2-2 (Noordwijk wint na strafschoppen)
Hoogland – Rijnsburgse Boys 0-3
Ter Leede – Longa 7-3
WKE – GVVV 3-0
Dubbeldam – DOVO 1-4
Genemuiden – Zaanlandia 4-0
Hoek – EVV
 0-1
HSC ’21 – Excelsior Maassluis 2-1
Blauw Geel ’38 – Scheveningen 0-1
ONS Boso Sneek – Vlissingen 3-2
OJC Rosmalen – Sparta Nijkerk 2-2. (OJC wint na strafschoppen)
Feyenoord amateurs –UNA 2-1
JSV Nieuwegein – HBS 1-3
TEC – Berkum 0-1
Harkemase Boys – De Treffers 1-3
Blerick – Capelle 1-5
IJsselmeervogels – Kon. HFC 0-1
Groene Ster – ACV 0-2
Excelsior ’31 – SCM 10-2
RKAVV – Staphorst 0-1


Programma & Uitslagen

Di. 17 sept.
Oefenduel
Quick Boys6-2TOGB
Za. 21 sept.
Katwijk0-0Quick Boys
FC Lisse2-4VVSB
FC Rijnvogels3-1Rijsoord
HVC'101-0Valken '68
Soccer Boys1-2Kagia
VVSB (zat.)5-1Nieuwkoop
Rijnsburgse Boys1-1Jong Volendam
ONS Sneek3-3Ter Leede
Van Nispen (zat.)3-1DoCoS
SJC (zat.)2-0Warmunda
TEC1-1Noordwijk
Zo. 22 sept.
SJC14.00Quick '20
Hillegom14.00ASC
Foreholte14.00RKDEO
Altior14.00Teylingen
VSV14.00Van Nispen (zon.)