Elke club, van de Tweede Divisie tot en met de Derde Klasse bereidt zich op zijn eigen manier voor op het nieuwe seizoen. Op deze plek hebben we alle oefenprogramma’s van de clubs uit de Bollenstreek voor je verzameld. Tegen wie speelt jouw favoriete club in de voorbereiding?

We zullen hier ook de uitslagen van de oefenwedstrijden updaten. De perfecte plek om in de gaten te houden hoe jouw favoriete club het doet aan de vooravond van een nieuw seizoen.

Tweede Divisie

vv Katwijk
20-07: Katwijk – FC Rijnvogels (14.30)
27-07: Katwijk – SJC (14.30)
30-07: Telstar – Katwijk (19.30)
03-08: Katwijk – SC Feyenoord (14.30)
06-08: Katwijk – RKC Waalwijk (20.00)
10-08: Katwijk – Jong ADO Den Haag (14.30)
13-08: FC Lisse – Katwijk (20.00)

Rijnsburgse Boys
22-06: Jong ADO Den Haag – Rijnsburgse Boys (17.00) 3-2
20-07: start training
27-07: ODIN’59 – Rijnsburgse Boys (14.30)
30-07: Ter Leede – Rijnsburgse Boys (20.00)
03-08: Rijnsburgse Boys – Telstar (14.30) – OPEN DAG –
06-08: Jong Almere City – Rijnsburgse Boys (20.00)
10-08: Rijnsburgse Boys – FC Lisse (15.30)
13-08: FC ‘s-Gravenzande – Rijnsburgse Boys (20.00)
17-08: Koninklijke HFC – Rijnsburgse Boys (14.30)

vv Noordwijk
13-07: start training
20-07: Noordwijk – City Pirates (14.30) – VERVALT
27-07: Noordwijk – FC Volendam (14.30)
03-08: Noordwijk – Sparta Nijkerk (14.30)
06-08: ARC – Noordwijk (20.00)
10-08: Noordwijk – FC ‘s-Gravenzande (14.30)
13-08: Noordwijk – VVSB (20.00)
17-08: Noordwijk – OJC Rosmalen (14.30)

Quick Boys
20-07: eerste training (10.30)
27-07: Hercules – Quick Boys (15.00)
03-08: Westlandia – Quick Boys (15.00)
06-08: Quick Boys – VVSB (20.00)
10-08: Quick Boys – OFC (15.00)
21-08: Tweede voorronde KNVB-beker

Derde Divisie

VVSB
22-07: start training
27-07: Ter Leede – VVSB (15.30)
30-08: Koninklijke HFC – VVSB (20.00)
03-08: DVS’33 Ermelo – VVSB (13.30) – stadion Telstar –
06-08: Quick Boys – VVSB  (19.30)
10-08: FC Rijnvogels – VVSB (14.30)
13-08: Noordwijk – VVSB (20.00)
17-08: VVSB – SJC (17.00)

FC Lisse
13-07: FC Rijnvogels – FC Lisse 4-0
03-08: FC Lisse – Swift (14.30)
06-08: SJC – FC Lisse (20.00)
10-08: Rijnsburgse Boys – FC Lisse (15.30)
13-08: FC Lisse – Katwijk (20.00)
17-08: Koninklijke HFC – FC Lisse (14.30)
27-08: FC Lisse – FC ‘s-Gravenzande (20.00)

Ter Leede
27-07: Ter Leede – VVSB (15.30)
30-07: Ter Leede – Rijnsburgse Boys (20.00)
03-08: Ter Leede – SJC (14.30)
06-08: SVV Scheveningen – Ter Leede (20.00)
09-08: trainingskamp t/m 11-08
10-08: Staphorst – Ter Leede (13.30)
13-08: Koninklijke HFC – Ter Leede (19.30)
17-08: Eerste voorronde KNVB-beker

Hoofdklasse A

FC Rijnvogels
08-07: eerste training
13-07: FC Rijnvogels – FC Lisse 4-0
20-07: Katwijk – FC Rijnvogels (14.30)
05-08: start tweede helft voorbereiding
10-08: FC Rijnvogels – VVSB (14.30)
13-08: Quick – FC Rijnvogels (20.00)
17-08: FC Rijnvogels – UVS (14.30)
24-08: FC Rijnvogels – SJC

SJC
29-06: RKAVV – SJC 1-1
22-07: eerste training tweede blok
27-07: Katwijk – SJC (14.30)
03-08: Ter Leede – SJC (14.30)
06-08: SJC – FC Lisse (20.00)
11-08: Hillegom – SJC (14.30)
17-08: VVSB – SJC (mix) (17.00)
18-08: HBS – SJC (mix) (14.00)
24-08: FC Rijnvogels – SJC (14.30)

Tweede Klasse

Valken ’68
17-08: Zandvoort – Valken ’68 (14.30)
20-08: Valken ’68 – Sporting Leiden (zon.) (20.00)
24-08: Valken ’68 – Excelsior Maassluis 2 (12.00)
27-08: Valken ’68 – Teylingen (20.00)
03-09: Valken ’68 – VUC (20.00)

Kagia
15-08: start training (19.45)
17-08: traininsdag (12.00)
20-08: Teylingen – Kagia (20.00)
24-08: Kagia – VVSB (zat.) (14.30)
31-08: Districtsbeker
07-09: Districtsbeker
10-09: Hillegom – Kagia (20.00)
14-09: Districtsbeker

Van Nispen (zat.)
17-08: Hillegom – Van Nispen (zat.) (14.30)
20-08: Van Nispen (zat.) – FC Lisse 2 (20.00)
24-08: Noordwijk 2 – Van Nispen (zat.) (10.30)
27-08: Hoofddorp – Van Nispen (zat.) (20.15)
31-08: Districtsbeker
07-09: Districtsbeker
10-09: Zandvoort – Van Nispen (zat.) (20.00)
14-09: Districtsbeker

SV Hillegom
11-08: Hillegom – SJC (14.30)
17-08: Hillegom – Van Nispen (zat.) (14.30)
18-08: Hillegom – DEM (mix) (14.00)
13-08: Hoofddorp – Hillegom (20.15)
25-08: Hillegom – ZSGOWMS (14.00)
10-09: Hillegom – Kagia (20.00)
01-09: Districtsbeker
08-09: Districtsbeker
15-09: Districtsbeker

Teylingen
11-08: eerste training
20-08: Teylingen – Kagia (20.00)
24-08: Teylingen – Ter Leede 2 (15.00)
27-08: Valken ’68 – Teylingen (20.00)
01-09: Districtsbeker
08-09: Districtsbeker
15-09: Districtsbeker

Foreholte
10-08: Foreholte – FC Lisse 2 (14.30)
13-08: Foreholte – Warmunda (20.00)
18-08: Foreholte – Velsen (14.00)
21-08: ARC – Foreholte (20.00)
23-08: trainingskamp Apeldoorn t/m 25-08
01-09: Districtsbeker
08-09: Districtsbeker
15-09: Districtsbeker

Derde Klasse

VVSB (zat.)
13-08: eerste training
17-08: VVSB (zat.) (mix) – VVC
24-08: Kagia – VVSB (zat.) (mix) (14.30)
24-08: Warmunda – VVSB (zat.) (mix)
27-08: VVSB (zat.) (mix) – Overbos
31-08: Districtsbeker
07-09: Districtsbeker
14-09: Districtsbeker

Van Nispen (zon.)
13-08: eerste training
01-09: Districtsbeker
08-09: Districtsbeker
15-09: Districtsbeker
* Van Nispen (zon.) doet ook nog mee aan MidWest-Cup

Archieffoto: Hubert Habers

Mis je een oefenwedstrijd of klopt er iets niet? Tip de redactie: redactie@voetbalindebollenstreek.nl




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Za. 13 jul.
Oefenwedstrijd
FC Rijnvogels4-0FC Lisse
Za. 20 jul.
Oefenwedstrijd
Katwijk14.30FC Rijnvogels