Elke club, van de Tweede Divisie tot en met de Derde Klasse bereidt zich op zijn eigen manier voor op het nieuwe seizoen. Op deze plek hebben we alle oefenprogramma’s van de clubs uit de Bollenstreek voor je verzameld. Tegen wie speelt jouw favoriete club in de voorbereiding?

We zullen hier ook de uitslagen van de oefenwedstrijden updaten. De perfecte plek om in de gaten te houden hoe jouw favoriete club het doet aan de vooravond van een nieuw seizoen.

Tweede Divisie

vv Katwijk
20-07: Katwijk – FC Rijnvogels 1-2
27-07: Katwijk – SJC 4-1
30-07: Telstar – Katwijk 3-0
03-08: Katwijk – SC Feyenoord 3-0
06-08: Katwijk – RKC Waalwijk 0-1
10-08: Katwijk – Jong ADO Den Haag 6-1
13-08: FC Lisse – Katwijk 0-1
17-08: Katwijk – RKVV Velsen 4-0
10-09: Katwijk – DEM 8-2

Rijnsburgse Boys
22-06: Jong ADO Den Haag – Rijnsburgse Boys (17.00) 3-2
20-07: start training
27-07: ODIN’59 – Rijnsburgse Boys 0-0
30-07: Ter Leede – Rijnsburgse Boys 3-3
03-08: Rijnsburgse Boys – Telstar 0-1
06-08: Jong Almere City – Rijnsburgse Boys 2-3
10-08: Rijnsburgse Boys – FC Lisse 2-0
13-08: FC ‘s-Gravenzande – Rijnsburgse Boys 0-3
17-08: Koninklijke HFC – Rijnsburgse Boys 2-2
10-09: Rijnsburgse Boys – VVSB 4-2

vv Noordwijk
13-07: start training
20-07: Noordwijk – City Pirates (14.30) – VERVALT
27-07: Noordwijk – FC Volendam 0-2
03-08: Noordwijk – Sparta Nijkerk 4-2
06-08: ARC – Noordwijk 2-2
10-08: Noordwijk – FC ‘s-Gravenzande 1-1
13-08: Noordwijk – VVSB 0-1
17-08: Noordwijk – OJC Rosmalen 4-0
10-09: Noordwijk – SJC 3-1

Quick Boys
20-07: eerste training (10.30)
27-07: Hercules – Quick Boys 2-1
03-08: Westlandia – Quick Boys 3-1
06-08: Quick Boys – The Motivated Academy Rotterdam 8-0
10-08: Quick Boys – OFC 2-0
13-08: Quick Boys – Jong ADO Den Haag 1-2
15-08: Quick Boys – TAC’90 6-1
17-09: Quick Boys – TOGB

Derde Divisie

VVSB
22-07: start training
27-07: Ter Leede – VVSB 1-0
30-07: Koninklijke HFC – VVSB 8-5
03-08: DVS’33 Ermelo – VVSB (13.30) – AFGELAST –
06-08: Quick Boys – VVSB  – AFGELAST –
10-08: FC Rijnvogels – VVSB 0-5
13-08: Noordwijk – VVSB 0-1
17-08: Eerste voorronde KNVB-beker: VVSB – Harkemase Boys 2-4
10-09: Rijnsburgse Boys – VVSB 4-2

FC Lisse
13-07: FC Rijnvogels – FC Lisse 4-0
03-08: FC Lisse – Swift 2-3
06-08: SJC – FC Lisse 2-1
10-08: Rijnsburgse Boys – FC Lisse 2-0
13-08: FC Lisse – Katwijk 0-1
17-08: Eerste voorronde KNVB-beker: FC Lisse – Ajax (ama.) 1-2
27-08: FC Lisse – FC ‘s-Gravenzande -AFGELAST-

Ter Leede
27-07: Ter Leede – VVSB 1-0
30-07: Ter Leede – Rijnsburgse Boys 3-3
03-08: Ter Leede – SJC 0-0
06-08: SVV Scheveningen – Ter Leede 3-2
09-08: trainingskamp t/m 11-08
10-08: Staphorst – Ter Leede 2-1
13-08: Koninklijke HFC – Ter Leede 3-4
17-08: Eerste voorronde KNVB-beker: Ter Leede – Fortuna Wormerveer 1-4

Hoofdklasse A

FC Rijnvogels
08-07: eerste training
13-07: FC Rijnvogels – FC Lisse 4-0
20-07: Katwijk – FC Rijnvogels 1-2
05-08: start tweede helft voorbereiding
10-08: FC Rijnvogels – VVSB 0-5
13-08: Quick – FC Rijnvogels – AFGELAST –
17-08: Eerste voorronde KNVB-beker: FC Rijnvogels – O.S.S.’20 0-4
24-08: FC Rijnvogels – SJC 1-1

SJC
29-06: RKAVV – SJC 1-1
22-07: eerste training tweede blok
27-07: Katwijk – SJC 4-1
03-08: Ter Leede – SJC 0-0
06-08: SJC – FC Lisse 2-1
11-08: Hillegom – SJC 1-3
17-08: SJC – DTS Ede 5-0

24-08: FC Rijnvogels – SJC 1-1
10-09: Noordwijk – SJC 3-1

Tweede Klasse

Valken ’68
17-08: Zandvoort – Valken ’68 4-0
20-08: Valken’68  – DEM 2 0-1
24-08: Valken ’68 – Excelsior Maassluis 2 (3-5)
27-08: Valken ’68 – Teylingen (6-0)
31-08: Districtsbeker: VUC – Valken ’68 3-1
07-09: Districtsbeker: Valken ’68 – Teylingen 2-0
14-09: Districtsbeker: Valken ’68 – Forum Sport 3-3

Kagia
15-08: start training (19.45)
17-08: traininsdag (12.00)
20-08: Teylingen – Kagia 2-0
24-08: Kagia – VVSB (zat.) 2-0
31-08: Districtsbeker: Kagia – Hillegom 1-2
07-09: Districtsbeker: HBC – Kagia 1-1
10-09: Hillegom – Kagia 5-1
14-09: Districtsbeker: Legmeervogels – Kagia 3-5

Van Nispen (zat.)
17-08: Hillegom – Van Nispen (zat.) 2-1
20-08: Van Nispen (zat.) – FC Lisse 2 2-1
24-08: Noordwijk 2 – Van Nispen (zat.) 1-2
27-08: Hoofddorp – Van Nispen (zat.) 1-4
31-08: Districtsbeker: DSOV – Van Nispen (zat.) 3-2
07-09: Districtsbeker: Van Nispen (zat.) – v.v. Schoten 6-1
14-09: Districtsbeker: Van Nispen (zat.) – Zandvoort 2-3

SV Hillegom
11-08: Hillegom – SJC 1-3
17-08: Hillegom – Van Nispen (zat.) 2-1
18-08: Hillegom (mix) – DEM 0-3
22-08: Hoofddorp – Hillegom 5-1
31-08: Districtsbeker: Kagia – Hillegom 1-2
08-09: Districtsbeker: Hillegom – Legmeervogels 0-2
10-09: Hillegom – Kagia 5-1
15-09: Districtsbeker: Hillegom – HBC 2-4

Teylingen
11-08: eerste training
20-08: Teylingen – Kagia 2-0
24-08: Teylingen – Ter Leede 2 1-1
27-08: Valken ’68 – Teylingen 6-0
31-08: Districtsbeker: Teylingen – Forum Sport 0-6
07-09: Districtsbeker: Valken ’68 – Teylingen 2-0
15-09: Districtsbeker: Teylingen – VUC 0-2

Foreholte
06-08: eerste training
10-08: Foreholte – FC Lisse 2 3-4
13-08: Foreholte – Warmunda – AFGELAST –
18-08: ASC – Foreholte 3-3
21-08: ARC – Foreholte 4-0
23-08: trainingskamp Apeldoorn t/m 25-08
31-08: Districtsbeker: Foreholte – UVS 0-1
08-09: Districtsbeker: DIOS – Foreholte 1-0
15-09: Districtsbeker: ROAC – Foreholte 0-0

Derde Klasse

VVSB (zat.)
13-08: eerste training
17-08: VVSB (zat.) (mix) – VVC 2-2
24-08: Kagia – VVSB (zat.) (mix) 2-0
31-08: Districtsbeker: SJC (zat.) – VVSB (zat.) 0-6
07-09: Districtsbeker: VVSB (zat.) – Noordwijk 2 3-2
14-09: VVSB (zat.) – Zevenhoven 1-3

Van Nispen (zon.)
13-08: eerste training
18-08: VVH/Velserbroek – Van Nispen (zon.) 3-2
25-08: Van Nispen (zon.) – Onze Gazellen 3-0
01-09: Van Nispen (zon.) – HBS 2 4-1
05-09: Alliance ’20 – Van Nispen (zon.) 1-1
08-09: Toofan – Van Nispen (zon.) 0-6
15-09: Van Nispen (zon.) – REMO 3-1

Archieffoto: Hubert Habers

Mis je een oefenwedstrijd of klopt er iets niet? Tip de redactie: redactie@voetbalindebollenstreek.nl




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 17 sept.
Oefenduel
Quick Boys20.00TOGB
Za. 21 sept.
Katwijk12.30Quick Boys
FC Lisse14.30VVSB
Rijsoord14.30FC Rijnvogels
HVC'1014.30Valken '68
Soccer Boys14.30Kagia
VVSB (zat.)14.30Nieuwkoop
Rijnsburgse Boys15.00Jong Volendam
ONS Sneek15.00Ter Leede
Van Nispen (zat.)15.00DoCoS
SJC (zat.)16.00Warmunda
TEC18.00Noordwijk
Zo. 22 sept.
SJC14.00Quick '20
Hillegom14.00ASC
Foreholte14.00RKDEO
Altior14.00Teylingen
VSV14.00Van Nispen (zon.)