De overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers zonder KNVB-contract is donderdagavond gesloten. Alleen spelers met een KNVB-contract mogen nu nog tot 31 augustus van club wisselen. VIDB zette alle mutaties op een rijtje.

Katwijk

Nieuw: Frank Tervoert (GVVV), Kilian Berkhout (Excelsior Maassluis), Petrit Hoxhaj (Pelikaan S), Teun Guijt (FC Rijnvogels), Calvin Dreesde (UVS), Oualid Maatoug (ADO Den Haag jeugd), Niels Varkevisser (B-selectie Katwijk)

Vertrekt: Steven Verstraten (VUC), Marciano Aalders en Donny van Oijen (Rijnsburgse Boys), Anthony Biekman (FC Dordrecht), Richard de Groot (Purmersteijn)

VVSB

Nieuw: Mo El Osrouti (Quick Boys, tot 2019), Niels van Pelt (HBS), Menno de Jong (Alphense Boys), Pieter Koopman (AFC), Tomas Arroyo (Ter Leede), Sven Verlaan (Rijnsburgse Boys), Lloyd van der Wilden (Feyenoord O19), Dario Lovecchio (Almere City FC), Marvin Wijks (Rijnsburgse Boys), Mitchell Theuns (FC Rijnvogels)

Vertrekt: Maikey Parami (Rijnsburgse Boys), Ronald van der Meer (stopt), Tom Broekhuizen (SJC), Stefan Kraaijvanger (Ter Leede), Tomas Tavilla (n.n.b.), Younes Seghrouchni (Meerburg), Rien de Jong (sv Hillegom) Michael Schouten (RCL), Sten Admiraal (Foreholte), Mitchel Bolck (Hercules), Martijn Hoogenboom (Voorschoten ’97), Bas Ruigrok (stopt), Olaf Schell (stopt)

FC Lisse

Nieuw: Wesley Storm (Laakkwartier), Hanne Hagary (IJsselmeervogels), Bas Buimer (Swift), Thomas Bakker (HHC Hardenberg), R. Verdegaal, H. Verdegaal, Ruben Hoekstra  en Alain van Kesteren (Kagia), Rick Bouwmeister (AZSV)

Vertrekt: Tom Zoontjes (Vitesse ’22), Richard van Heulen (stopt), Murat Onal (Huizen), Steven Olsthoorn (Koninklijke HFC), Luciano Dompig (Zaanlandia), Kas de Vries (sv Zandvoort), Oliver Rifai (FC Rijnvogels), Angelo Timmer (Velsen), Thijs Hoogenboom (Alphense Boys), Mike Filippo (FC Rijnland), Tim Orlowski (stopt), Glenn Lobbezoo, Kees Zonneveld (Beiden Kagia)

FC Rijnvogels

Nieuw: Jeffrey Verkerk (TOGB), Ivailo Staal (Westlandia), Lesley Kluivers (FC Boshuizen), Joost Leonard (Rijnsburgse Boys), Oliver Rifai (FC Lisse), Donaldo Sanches Silva (Ajax zaterdag), Ryan Lugtigheid (RKDEO), Robbin van Dijk (Rijnsburgse Boys), Luuk Slegt (PEC Zwolle), Wesley de Ruiter (Rijnsburgse Boys)

Vertrekt: Niels van Veen en Rob Zandbergen (Ter Leede), Joey Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Thom de Vries (UVS), Sonny ten Hoope (Noordwijk), Frank Guijt (lager elftal), Jop Verhagen (Westlandia), Ogur Kaya (ODIN ’59.), Pepijn Kooij (Alphense Boys), Thomas Dijk, Peter Messemaker, Sander van der Horst (allen gestopt), Mitchell Theuns (VVSB), Mitchell Beijersbergen (RKAVV)

Quick Boys

Nieuw: Jesse van Nieuwkerk (Argon), Jesper Hogedoorn (Kozakken Boys), Reda Kharchouch (Ajax amateurs), Madjer Lukoki (Kozakken Boys), Chris Guijt, Tim Bloemendaal en Pim van der Plas (allen eigen jeugd), Sammy Zandbergen (FC Boshuizen), Yordi Teijsse (Dundee FC)

Vertrekt: Mo El Osrouti (VVSB), Raymon Kuipers (gestopt), Jerghinio Sahadewsing (De Dijk), Milan Hoek (AFC), Kenneth Misa-Danso (Ajax Amateurs), Gerard Aafjes (Argon), Robert Steemers (Scheveningen), Henry Opoku (OFC), Yuri Guijt (gestopt), Jaap van der Plas (Valken ’68), Jordy Groot (SJC)

Rijnsburgse Boys

Nieuw: Maikey Parami (VVSB), Joey Zandbergen (FC Rijnvogels), Marciano Aalders en Donny van Oijen (Katwijk), Carlos Opoku (Kon. HFC), Virgil Deen (HFC EDO, tot 2019), Jason Halman (Zeeburgia), Cagri Kodalak (Telstar)

Vertrekt: Joost Leonard (FC Rijnvogels), Sven Verlaan (VVSB), Martijn Tjon-A-Njoek (OFC), Wesley de Ruiter (FC Rijnvogels), Donny Verdam (OFC), Cas Knoester (Sportlust ’46), Resham Sardar (stopt), Jorn van Lunteren (Capelle), Marvin Wijks (VVSB), Jeroen Hessing, Rachid el Yaakoubi (beiden gestopt)

Noordwijk

Nieuw: Rob Overvliet (Amstelveen/Heemraad), Sander Bosma (SJC), Sonny ten Hoope (FC Rijnvogels), Nick van Staveren (sv Hillegom), Huig van Duijn (Quick Boys), Roy Rondeltap (Barendrecht), Thomas Reynaers (Hercules), Ronnie de Roode (FC Boshuizen) Kees Zethof (trainer, SJC), Luc den Otter (ADO Den Haag), Edwin van Zwieteren (keeperstrainer/Sportclub Feyenoord), Joeri Stavleu (Foreholte), Maurice van der Neut (sv Hillegom), Jelle van der Niet, Ouassim Bakiri, Jits van der Slot, Ruben de Miranda (allen jeugd)

Vertrekt: Ayoub Boukhari (n.n.b.), Danny de Jel (ASWH), Mark Veerman (n.n.b), Stefano Goncalves (Spijkenisse), Dammes van der Poel (ROAC), Nick Sanders (sc Feyenoord), Tom Duindam (SJC), Dogan Corneille (per direct, Willem II), Guy Smith (ADO Den Haag – beloften), Steven Knijnenburg (DoCoS), Bart Spil (Hollandia), Aytac Asim Metin (n.n.b.)

SJC

Nieuw: Tom Duindam (vv Noordwijk), Tom Broekhuizen (VVSB), Jeroen Dedel (Hillegom), Sjaak Polak (trainer, GDA), Jordy Groot (Quick Boys)

Vertrekt: Sander Bosma (vv Noordwijk), Sten Goosen (stopt), Martijn Walter (stopt), Stijn Dahler (stopt)

Ter Leede

Nieuw: Ian van Otterlo (Argon), Marco Mulder (De Kennemers), Stefan Kraaijvanger (VVSB), Rob Zandbergen (FC Rijnvogels), Nilton Sonha (FC Boshuizen), Niels van Veen (FC Rijnvogels),  Bas Beijersbergen (FC Boshuizen), Koen Duijtshof (Koninklijke HFC), Mike Dam (Stormvogels), Shavinio Sint Jago (Kon. HFC), Sam Mouchih (Sparta), Laszlo Sandor (AFC), Tijn Schoofs (jeugd), Dani Hoogkamer (lager elftal)

Vertrekt: Youssef Ait-El-Houssi (UVS), Renee Troost (Huizen), Vincent Ammerlaan (stopt), Mitchell Kappenberg (Unicum), Maurits Splinter (ARC), Tomas Arroyo (VVSB), Bogdan Constantin (Swift), Lars de Ridder (DoCoS), Jelle Vooijs (Teylingen), Pascal de Ridder (Teylingen), Nicky van Wingerden (UVS) en Lasse van Wijk (Teylingen), Khalid el Salim (n.n.b)Hakan Bayram (n.n.b.), Thierry van der Kooye (AFC zat.)

Valken ’68

Nieuw: Gerald ten Hove (per direct), Timo Schaap, Matthias van Beelen (Katwijk 2), Chris de Lange (Voorschoten’97), Niels Hogewoning (Rijnsburgse Boys 2), Jaap van der Plas (Quick Boys), Max Lobel, Bart Imthorn (eigen jeugd).

Vertrekt: Erwin de Ridder (lager elftal), Roel Heemskerk, Herman Binnendijk, Dico Schaap, Joeri Driebergen, Ricardo Vijlbrief, Artjan van der Plas.

SV Hillegom

Nieuw: Rahim Gök (Legmeervogels), Dave Agterhof (Overbos), Rien de Jong (VVSB), Madjerno Baal (EDO), Peter Grech (Velsen), Remco Troost, Mo Brama (B-selectie SV Hillegom), Didier Haagmans (eigen jeugd), Ronald Turenhout (lager elftal)

Vertrekt: Jeroen Dedel (SJC), Nick van Staveren (Noordwijk), Maurice van der Neut (Noordwijk), Daan Ruigrok, Pieter Witteman, Jasper van de Loo (allen gestopt), Nicholas Anneveldt (B-selectie), Ales Schoneveld en Joey Janssen (beiden lager elftal)

Foreholte

Nieuw: Sten Admiraal (VVSB) Gido Drewes en Jesse Tijsen (beiden eigen jeugd)

Vertrekt: Sejad Navabi (FC Boshuizen), Joeri Stavleu (Noordwijk), Sam Lemmers (wereldreis), Roy Dickhoff (stopt)

Teylingen

Vertrekt: Sepehr Safi (FC Boshuizen), Dorus van der Voort (Kagia)

Nieuw: Pascal de Ridder, Jelle Vooijs, Lasse van Wijk (allen Ter Leede 2)

Kagia

Nieuw: Joey van Beelen (FC Lisse), Glenn Lobbezoo (FC Lisse), Ben Menken (VVSB), Stefan Tibboel (FC Lisse), Mats Warmerdam (VVSB), Kees Zonneveld (FC Lisse), Dorus van der Voort (Teylingen), Luuk van Paridon (VVSB)

Vertrekt: Rick Verdegaal en Alain van Kesteren (FC Lisse), Melle Luinstra (stopt)

Van Nispen (zondag)

Nieuw: Jeroen de Groot (VVSB), Luuk Zonneveld (Rijnsburgse Boys), Patrick Frumau (Vogelenzang), Joost van Haaster, Jeffrey van der Geest, Daan van der Linden (allen SV Hillegom), Philip Mossel, Rico Geerlings, Stijn van Saase, Sydney Stemmer,  Stan Damen, Christiaan van  Haaster, Stan van Maris (allen eigen jeugd)

Vertrekt: Fadil Sukurica, Koen Damen, Youri van Steijn, Andy Otte (allen VVSB zat.), Randy de Jong (United/Davo)

Van Nispen (zaterdag)

Nieuw: Jeffrey Koemans (was gestopt), Rick van der Vlugt, Gert-Jan Parlevliet (beiden Noordwijk), Kars Davina (Voorschoten ’97)

Vertrekt: Robin Smits (gestopt)

Warmunda

Nieuw: Hugo Risse (UDO), Roel Bruines (Meerburg), Hamza Harmouch (geen club), Menno van Noort (eigen jeugd), Arthur van Dam (terug van wereldreis), Selmo Kurbegovic (Xerxes DZB)

Vertrekt: Dennis Kramer, Steven de Teaye, Mart ten Have (allen gestopt), Sjoerd Winkelman (FC Boshuizen), Wout van Winsen (Teylingen, lager elftal), Remco Breuer (jeugdtrainer RCL)




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Din. 15 okt.
Oefenwedstrijden
FC Lisse 1-1Quick Boys
Don. 17 okt.
VVSB1-0RKVV DEM
Zat. 19 okt.
Docos 1-1Kagia
Van Nispen (zat.) 0-2Soccer Boys
Valken'68 5-4RCL
VVSB (zat.) 3-4 FC VVC
FC Boshuizen 1-6Warmunda
Zon. 13 okt.
SDO14.00SJC
Foreholte 14.00VV Wilhelmus
Hillegom 14.00HMSH
Teylingen 14.00HVV
VVH/Velserbroek 14.00Van Nispen (zon.)