Het is inmiddels hartje zomer (we schrijven eind juni), maar de blik is alweer gericht op het nieuwe seizoen. We hebben op een rijtje gezet hoe onze regioclubs zich voorbereiden op de voetbaljaargang 2024/2025. Wanneer ze beginnen met trainen, of ze dat in één lange adem doen of verspreid over twee blokken, en tegen wie er geoefend wordt.

Binnenkort volgt ook het overzicht van onze clubs vanaf de Eerste Klasse.

Katwijk
27 juni: Start blok 1
6 juli: Katwijk – Jong AZ 3-3
11 juli: Katwijk – Prestige Sports 6-0
11 juli: Einde blok 1
22 juli: Start blok 2
27 juli: Katwijk – Kon. HFC (11:30, Visserijtoernooi)
27 juli: Katwijk – Telstar (15:30, Visserijtoernooi)
30 juli: Katwijk – FC Lisse (20:00)
3 augustus:  Katwijk – ODIN ’59 (12:00)
3 augustus: FC Rijnvogels – VV Katwijk (15:00)
6 augustus: Katwijk – HBC (20:00)
10 augustus: Katwijk – Hollandia (12:00)
10 augustus: Katwijk – TOGB (15:00)
17 augustus: Start competitie

Noordwijk
6 juli: Eerste training
12 juli: FC Volendam – Noordwijk 5-0
20 juli: FC Rijnvogels – Noordwijk 0-3
27 juli: Ter Leede – Noordwijk (14:30)
30 juli: Telstar – Noordwijk (20:00)
3 augustus: Noordwijk – Ajax amateurs (14:30)
6 augustus: Noordwijk – FC Lisse (20:00)
10 augustus: Rijnsburgse Boys – Noordwijk (14:30)
17 augustus: Start competitie

Quick Boys
22 juni: Start blok 1
29 juni: Quick Boys – SJC 7-0
6 juli: Quick Boys – Excelsior 0-2
9 juli: Willem II – Quick Boys bij 0-1 gestaakt na 31 minuten vanwege noodweer
13 juli: Telstar – Quick Boys 2-2
13 juli: Einde blok 1
29 juli: Start blok 2
3 augustus: Quick Boys – Jong AZ (14:30)
6 augustus: FC Rijnvogels – Quick Boys (20:00)
10 augustus: Quick Boys – Jong Feyenoord (15:00)
17 augustus: Start competitie

Rijnsburgse Boys
9 juli: Eerste training
20 juli: DEM – Rijnsburgse Boys 3-3
27 juli: FC Rijnvogels – Rijnsburgse Boys (14:30)
30 juli: VVSB – Rijnsburgse Boys (20:00)
3 augustus: Hercules – Rijnsburgse Boys (15:00)
6 augustus: Rijnsburgse Boys – Zwaluwen (20:00)
10 augustus: Rijnsburgse Boys – Noordwijk (14:30)
13 augustus: SC Feyenoord – Rijnsburgse Boys (20:00)
17 augustus: Start competitie

FC Lisse
15 juli: Start voorbereiding
27 juli: Scheveningen – FC Lisse (14:00)
30 juli: Katwijk – FC Lisse (20:00)
3 augustus: FC Lisse – Ter Leede (14:30)
6 augustus: Noordwijk – FC Lisse (20:00)
10 augustus: FC Lisse – FC Rijnvogels (14:30)
17 augustus: Start competitie

FC Rijnvogels
6 juli: Start voorbereiding
20 juli: FC Rijnvogels – Noordwijk 0-3
27 juli: FC Rijnvogels – Rijnsburgse Boys (14:30)
3 augustus: FC Rijnvogels – Katwijk (15:00)
6 augustus: FC Rijnvogels – Quick Boys (20:00)
10 augustus: FC Lisse – FC Rijnvogels (14:30)
13 augustus: FC Rijnvogels – Ter Leede (20:00)
17 augustus: Start competitie

VVSB:
18 juni: Start blok 1
27 juni: Einde blok 1
22 juli: Start blok 2
27 juli: JOS/Watergraafsmeer – VVSB (15:00)
30 juli: VVSB – Rijnsburgse Boys (20:00)
3 augustus: VVSB – SJC (14:30)
6 augustus: VVSB – Kon. HFC (20:00)
10 augustus: VVSB – ODIN ’59 (14:30)
13 augustus: VVSB – Westlandia (20:00)
17 augustus: Start competitie

SJC
18 juni: Start eerste blok
29 juni: Quick Boys – SJC 7-0
2 juli: Einde eerste blok
23 juli: Start tweede blok
27 juli: SJC – IJsselmeervogels (14:30)
31 juli: SJC – Scheveningen (20:00)
3 augustus: VVSB – SJC (14:30)
6 augustus: SJC – Ter Leede (20:00)
10 augustus: SJC – Forum Sport (14:30)
13 augustus: RCL – SJC (20:00)
17 augustus: SJC -UVS (14:00)
24 augustus: Start competitie

Ter Leede
13 juli: Start voorbereiding
20 juli: Ter Leede – Scheveningen 2-1
27 juli: Ter Leede – Noordwijk (14:30)
30 juli: Ter Leede – HBC (20:00)
3 augustus: FC Lisse – Ter Leede (14:30)
6 augustus: SJC – Ter Leede (20:00)
10 augustus: Kon. HFC – Ter Leede (18:00)
13 augustus: FC Rijnvogels – Ter Leede (20:00)
17 augustus: Ter Leede – SV Hillegom (14:30)
24 augustus: Start competitie

Foto: EWLOnline

Lees ook: Competitiegenoot SJC en Ter Leede houdt op te bestaan

POPULAIRE BERICHTEN