Kevin Schelvis en Chris Hoogervorst hebben hun jawoord gegeven voor volgend seizoen bij SJC. Doelman Schelvis moet het momenteel doen met een plekje achter Björn Haggerty, maar wil onder z’n nieuwe trainer, Florian Wolf, weer strijden voor een plekje onder de Noordwijkse lat.

Schelvis was onder de vorige trainer, Kees Zethof, lang eerste keus bij SJC. Ook onder Sjaak Polak leek hij in eerste instantie de nummer één onder de lat. Zo werd hij vorig jaar als doelman nog kampioen met de Noordwijkers in Assen bij Achilles 1894. Alleen dit jaar krijgt nieuwkomer Haggerty de voorkeur.

Hoogervorst maakte dit seizoen z’n debuut in de thuiswedstrijd tegen FC Lisse. De Noordwijkers wonnen dat duel met 2-1. Zijn contractverlenging is volgens de club een beloning voor z’n goede ontwikkeling bij SJC 1 en 2.

SJC 2019 / 2020

Blijft: Jordy Groot, Abbas al Tamimy, Melvin van Stijn, Mark Turk, Roy Haasnoot, Björn Haggerty, Demir Strojil, Tom Broekhuizen, Stef van der Zalm, Emin Vllasaku, Jelle van Went, Levy Berends, Danny Haasnoot, Wesley Haasnoot, Tracy Kapata, Ruben van Kesteren, Aaron Koeman, Wessel van der Linde, Dario Lovecchio, Joshua Mulder, Mark Turk, Jorg Verver, Sven Wisselink, Tom van Rijn (assistent-trainer), Kevin Schelvis, Chris Hoogervorst

Vertrekt: Sjaak Polak (onbekend, trainer), Tom Duindam (FC Lisse), Rick van Dijk (stopt), Juriaan van Duyn (lager elftal, per direct), Raymond van Heijningen (stopt, per direct), Mauro Kloppert (onbekend, per direct), Nagier Bonevacia (onbekend)

Nieuw: Florian Wolf (Legmeervogels, trainer), Joey van den Berg (Ter Leede), Victor Schipholt (SJC), Billy Tavares (ODIN’59), Derrin Wijdenbosch (Fortuna Wormerveer)

Foto: SJC

Lees ook: ‘Debutant Hoogervorst (SJC) kon moeilijk slapen: ,,Gelijk aan mijn vader verteld”‘




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 19 mrt.
Oefenduel
Katwijk2-5Jong ADO Den Haag
Za. 23 mrt.
Eemdijk1-3Quick Boys
FC Lisse1-1DVS'33 Ermelo
Ter Leede3-2SC Feyenoord
FC Rijnvogels3-1Swift
Soccer Boys1-3Valken '68
Kagia3-0HYS
Nieuwkoop2-3Van Nispen (zat.)
VVSB (zat.)0-4Zwammerdam
Katwijk2-1Rijnsburgse Boys
Achilles '291-3Noordwijk
SJC6-3SteDoCo
Zo. 24 mrt.
Hillegom1-2Velsen
Foreholte0-2RVC'33
GDA1-3Teylingen
De Treffers14.30VVSB
VCS14.30Warmunda