De eerste clubs uit de Bollenstreek zijn op het vliegtuig gestapt voor het jaarlijkse winterse trainingskamp. Naar welke verre oorden reizen de spelers dit jaar af? Of blijven er ook clubs gewoon ‘thuis’? En worden er nog oefenduels gespeeld? De trainingskampen van onze clubs op een rijtje:

Zaterdag

Tweede Divisie:

Katwijk – Eindhoven (4 tot en met 6 januari)
Oefenduel: RKC Waalwijk – 5 januari

Rijnsburgse Boys – Mierlo (3 tot en met 6 januari)
Oefenduel: O.S.S. ’20 – 5 januari

VVSB – Benalmadena (4 tot en met 7 januari)
Oefenduels: toernooitje korte speeltijd: Quick Boys en Westlandia – 5 januari (14.00 uur & 15.00 uur) /  Schipluiden – 6 januari

Derde Divisie:

Noordwijk – Marbella (5 tot en met 9 januari)
Oefenduel: Spakenburg – 7 januari

Quick Boys – Torremolinos (2 tot en met 7 januari)
Oefenduel: toernooitje korte speeltijd: VVSB en Westlandia – 5 januari

FC Lisse – Marbella (2 tot en met 6 januari)
Oefenduel: KMSK Dieze – 5 januari

SJC – Las Palmas (Gran Canaria) (4 tot en met 8 januari)
Oefenduel: SC Feyenoord – 7 januari

Hoofdklasse:

Ter Leede (blijft thuis)
Oefenduel: DVS’33 Ermelo – 5 januari

FC Rijnvogels – Torremolinos (4 tot en met 8 januari)
Oefenduel: Ajax (ama.) – 5 januari

Tweede Klasse:

Valken ’68 – Oldemarkt (11 tot en met 13 januari)
Oefenduels: Stompwijk’92 – 15 januari

Derde Klasse:

Van Nispen (zat.) – Lissabon (11 tot en met 14 januari)
Oefenduel: –

VVSB (zat.) – Mierlo (11 tot en met 13 januari)
Oefenduel: Kagia – 8 januari / Pusphiara – 12 januari

Kagia – Stadskanaal (10 tot en met 13 januari)
Oefenduel: VVSB (zat.) – 8 januari / Zwammerdam – 15 januari

Zondag

Eerste Klasse:

Hillegom – Barcelona (3 tot en met 6 januari)
Oefenduel: MBD Lions Cea – 4 januari / HC’03 – 5 januari

Tweede Klasse:

Foreholte – Groningen (4 tot en met 6 januari)
Oefenduel: Lucky Foreholte – 6 januari / Velsen – 13 januari / UVS – 15 januari

Teylingen – Torremolinos (11 tot en met 15 januari)
Oefenduel: Velsen – 5 januari / Jong Malaga – 12 januari

Derde Klasse:

Van Nispen (zon.) – Valencia (11 tot en met 14 januari)
Oefenduel: –

Warmunda: (blijft thuis)
Oefenduel: – (Warmunda speelt zondag 6 januari wel tegen Oud Warmunda)

Foto: Kagia

Lees ook: ‘Voetbal in de Bollenstreek in cijfers: dit was 2018’




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 16 apr.
Districtsbeker
FC 's-Gravenzande4-0Ter Leede 2
Za. 20 apr.
Barendrecht1-1Katwijk
FC Lisse5-0Achilles '29
SJC0-5Eemdijk
DFS Opheusden0-2Ter Leede
TAVV2-5Valken '68
CVC Reeuwijk1-4Van Nispen (zat.)
DWO3-0VVSB (zat.)
Quick Boys2-0Noordwijk
Rijnsburgse Boys3-1De Treffers
Jong Sparta2-1VVSB
Overbos2-7Kagia
TAC '906-1Foreholte
Jong FC Den Bosch2-1FC Rijnvogels
Ma. 22 apr.
Hillegom14.00sv Hoofddorp
ESTO14.00Teylingen
Warmunda14.00Madestein