Selecties 2018 / 2019

VV Katwijk

Blijft: Marciano Mengerink, Mark de Vries, Robbert Susan, Mike van den Ban, Steven Sanchez Angulo, Ricardo Kieboom, Michiel van Dam, Bennie van Noord, Kay Blokland, Petrit Hoxhaj, Kilian Berkhout, Raoul Esseboom, Omar Hamdi, Stefan Plat, Guus van Weerdenburg, Damiano Schet, Jessie Vink, Patrick Smit, Frank Kardjani.

Nieuw: Joey Jongman (Barendrecht), Jack van den Berg (ASWH, per direct), Jan Willem Tesselaar (Jong FC Utrecht), Jordy Hilterman (FC Volendam), Bart Sinteur (Jong FC Utrecht), Wim Schaap (assistent-trainer, Rijnsburgse Boys), Norair Mamedov (FC Emmen), Joost Leonard (spitsentrainer)

Vertrekt: Dick Schreuder (Philadelphia Union, per direct), Mark de Loor (FC Lisse), Sabir Achefay (vv Noordwijk), Demir Strojil (SJC), Frank Tervoert (Rijnsburgse Boys), Paul de Lange (stopt), Vincent Tel (n.n.b.), Stefan Plat (RKAV Volendam)

VVSB

Blijft: Jack Honsbeek (trainer), Mo el Osrouti, Tomas Arroyo, Frans van Niel, Ruben Valk, Loyd van der Wilden, Sven Verlaan, Tim de Rijk, Jordy Zwart, Jelmer Vijlbrief, Tommy Bekooij, Mitchell Theuns, Victor Schipholt, Richelo Fecunda, Guido Pauw, Menno de Jong.

Vertrekt: Mark Schenning (trainer, per direct), Vladimir Jozic (stopt), Niels van Pelt (HBS), Marvin Wijks (n.n.b), Stefan Teeken (assistent-trainer, sv Hillegom), Pieter Koopman (Zuidvogels), Dario Lovecchio (SJC), Marek Kujach (Beijing Sinobo Guoan FC), Peet van der Slot (Koninklijke HFC), Timo Ruigrok (stopt)

Nieuw: Patrick Batist (Westlandia), Alan Campfens (assistent-trainer, Warmunda), Arno Dijkstra (FC Rijnvogels), Lulinho Martins (FC Aalsmeer), Sonny ten Hoope (vv Noordwijk), Danny Bakker (FC Dordrecht), Lovette Felicia (Jong Sparta), Ton Snip (keeperstrainer, vv Assendelft)

Rijnsburgse Boys

Blijft: Wesley Goeman, Roderick Gielisse, Jeffrey Jongeneelen, Max Hudepohl, Maikey Parami, Virgil Deen, Joël Tillema, Jordy Strooker, Jason Halman, Richard van Nieuwkoop, Masies Artien, Carlos Opoku, Donny van Oijen, Hidde Prijs, Marc Magan, Bart Duiker.

Vertrekt: Pieter Mulders (trainer), Dirk-Jan van den Oever (FC Rijnvogels), Joey Zandbergen (FC Boshuizen, per direct), Niek Ossevoort (FC Rijnvogels), Marciano Aalders (vertrekt naar buitenland), Giovialli Serbony (Westlandia).

Nieuw: Wilfred van Leeuwen (trainer, FC Eindhoven), Jeroen Spruijt (Westlandia), Bram Ros (HBS), Gino Demon (Jong Utrecht, per direct), Edo Knol (Telstar), Alessandro Kwant, Jesper Slootweg (eigen jeugd), Tim Daramy (jeugd, RCL), Floris Hazelberg, Daily Loos (jeugd, Alphense Boys), Resham Sardar (assistent-trainer, Rijnsburgse Boys, jeugd), Stijn Driebergen (jeugdopleiding Sparta Rotterdam), Kenzo Davids (DWS).

FC Lisse

Blijft: Robbert de Ruiter (trainer), Arno Lancel (assistent-trainer), Thierry Monteny, Lars Rauws, Kevin van der Zwet, Boyd Stevens, Luca Tarani, Bert Koomen, Rik Vermeulen, Niels Buijs, Bas Buimer, Rowdy van der Putten, Justin Valk, Wesley Storm (vertrekt tijdelijk naar Amerika), Kay Gerritsen, Mobarak Adouch, Alec Rahhal, Jochem Lensen, Koen Fokkema, Ayoub Aït Afkir.

Nieuw: Oussama Siali (Ter Leede), Mark de Loor (vv Katwijk), David Verweij (SJC), Bryan Iliohan (AFC), Leroy Oehlers (USV Hercules), Jelle Hopman (FC Uitgeest), Erik Cummins (Cambuur Leeuwarden)

Vertrekt: Rick Bouwmeister (per direct, Silvolde), Timothy van der Meulen (per direct), Tomas Tavilla (per direct), Robert van Boxel (vv Zwanenburg), Roel de Goede (DEM), Bjorn Haggerty (FC Oss), Hanne Hagary (JOS/Watergraafsmeer), Brian van der Werff (OFC Oostzaan), Randy Ababio (n.n.b.), Martin van Eeuwijk (Quick Boys) Roy Pistoor (n.n.b.)

Quick Boys

Blijft: Ricardo Kuyvenhoven, Tim Bloemendaal, Chris Guijt, Pim van der Plas, Martijn de Zwart, Joey Ravensbergen, Mohamad Mahmoed, Jesse van Nieuwkerk, Dennis van der Plas, Noah Barendse, Willem Schonenberg, Martijn Rog, Luuk Steenbergen, Koen van Liempt, Laurens Mouter (assistent-trainer), Kelvin Maynard.

Nieuw: Kenny Anderson (per direct), Ivailo Staal (FC Rijnvogels), Paul van der Helm (HBS), Marc de Kruijs (Ter Leede), Derek van der Plas (assistent-trainer), Cem Sahin (VELO), Raymond Baten (De Dijk), Bert Steltenpool (Spakenburg), Martin van Eeuwijk (clubloos), Erik Assink (trainer, clubloos), Thijs van Hofwegen (TEC), Kay Tejan (FC Volendam), Chima Bosman (Ajax ama.), Jeffrey Ket (Lommel).

Vertrekt: Jan Zoutman (trainer, per direct), Anthony Bentem (Spijkenisse), Philippe den Hartog (Capelle), Madjer Lukoki (n.n.b), Yassire Hamdani (Spijkenisse), Jesper Hogedoorn (stopt), Delano a Cohen (BVV Barendrecht), Max van Steen (FC Rijnvogels), Jesse Driebergen (FC Rijnvogels), Arie de Vreugd (FC Rijnvogels), Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Reda Kharchouch (Ajax), Hamza Boukhari (RKAVV), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels), Gert Aandewiel (trainer, per direct), Yordi Teijsse (AFC), Vlatko Laziç (GVVV).

vv Noordwijk

Blijft: Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt (vertrekt tijdelijk naar Amerika), Maurice van der Neut, Rob Overvliet, Nick van Staveren, Martijn le Congé, Brayen Bröcker, Roy Rondeltap, Denzel James, Kasper Michel, Tjeerd Westdijk, Thomas Reynaers, Huig van Duijn, Aron Wijsman, Jelle van der Niet, Lars Duindam, Maik van Zanten, Sander Bosma.

Nieuw: Marcley Manuela (Nootdorp), Noah Libbenga (Alphense Boys), Mike van Vliet (DOSR), Sabir Achefay (vv Katwijk), Dennis van Rijn (Zwaluwen), Marcel Akerboom (assistent-trainer), Dylan Rietveld (NSV ’46), Shavinio Sint Jago (Ter Leede), Tom Felten (Voorschoten ’97), Julian Dobbe (DOSR), Raies Roshanali (clubloos), Ruben Binnendijk (eigen jeugd), Timo Gordijn (eigen jeugd), Finn Hogenhuis (eigen jeugd), Lars Hulsebosch (eigen jeugd), Tom Jonker (eigen jeugd), Michael Stefan (eigen jeugd), Teun Zethof (eigen jeugd), Guy Smith (ADO Den Haag)

Vertrekt: Mustafa Amezrine (per direct, Spijkenisse), Jim van der Krogt (Ter Leede), Ruperto Dorothea (Spijkenisse), Jeroen Borsboom (ARC), Diederick Hoogerwaard (FC Rijnvogels), Sonny ten Hoope (VVSB), Raymond Manuputty (wereldreis), Ronnie de Roode (FC Boshuizen), Lars Warmenhoven (Van Nispen zat.), John van Veen (assistent-trainer).

Ter Leede

Blijft: Henk Wisman (trainer), Mike Boelee, Rob Zandbergen, Ian van Otterlo, Joey van der Berg, Mike van der Zon, Toon Zwetsloot, Stefan Kraaijvanger, Ben van der Lans, Tom Kroon, Sami Mouchi, Jeffrey Bok, Dirk Hoekstra, Nilton Sonha, Ruben van der Does, Steven Wajer, Dani Hoogkamer, Jonathan Robertson, Mike Dam

Nieuw: Robert Steemers (Scheveningen), Floris Mulder (Eemdijk), Jim Gillissen (Quick Boys), Michael Bekkers (Rijsoord), Jim van der Krogt (vv Noordwijk), Elroy Tuur (EDO), Luca Schut (EDO), Jordly Petronia (Argon), Wadie Daouamour (Kon. HFC 2), Tomas Tavilla (clubloos), Brayan Caicedo (FC Boshuizen).

Vertrekt: Marc de Kruijs (Quick Boys), Oussama Siali (FC Lisse), Niels van Veen (sv Hillegom), Jesse Dingjan (Swift) Melvin van Stijn (SJC), Laszlo Sandor (n.n.b), Kevin Driessen (UVS), Niels Roodenburg (Teylingen), Ronnie Verplancke (Voorschoten ’97), Jordy Vierbergen (Zwanenburg).

FC Rijnvogels

Blijft: Kevin Wijmer, Jeffrey Verkerk, Ricardo de Vlugt, Robbin van Dijk, Luuk Slegt, Ryan Lugtigheid, Joey Lauhouh, Jaap van Duyn, Romano van der Stoep, Huig Hoek (assistent-trainer).

Nieuw: Jimmy Simons (trainer, per direct), Niek Ossevoort (Rijnsburgse Boys), Arie van der Niet (RCL), Max van Steen (Quick Boys), Arie de Vreugd (Quick Boys), Jan de Bruin (Quick Boys), Dirk Jan van den Oever (Rijnsburgse Boys), Jesse Driebergen (Quick Boys), Roy van Leeuwen (Rijnsburgse Boys), Sammy Zandbergen (Quick Boys), Mitchell Zandbergen (FC Boshuizen), Diederick Hoogerwaard (vv Noordwijk), Ted de Man (HBS).

Vertrekt: Hein van Heek (trainer, per direct), Joost Leonard (stopt, per direct), Wesley de Ruiter (stopt, keepers trainer VV Katwijk), Ivailo Staal (Quick Boys), Oliver Rifai (sv Zandvoort), Mart Spierdijk (UVS), Jim Havenaar (Xerxes DZB), Wouter Soomer (HBC), Bright Ampong (n.n.b.), Arno Dijkstra (VVSB), Donaldo Sanches Silva (VVZG), Pieter van der Breggen (CVV Berkel).

Valken ’68

Blijft: Arie van Duijn (trainer), Jaber Ahkriff, Jaco van der Bent, Peter de Best, Sven Boonstoppel, Robert van Delft, Thom Dijkhuizen, Sander van Duijn, Arjan Haasnoot, Niels Hogewoning, Gerald ten Hove, Bart Imthorn, Chris de Lange, Max Lobel, Matthijs de Mooij, Stephan de Mooij, Erwin van der Nagel, Jaap van der Plas, Rody Redel, John van Rijn, Timo Schaap, Dick van der Toorn, Jari de Vries, Marc Langeveld.

Vertrekt: Bauke Bleiswijk, Danny Boere, Phinney Disseldorp, Lennart van der Ham, Jasper van Klaveren, Kevin Sip, Ardy Vooijs (allen n.n.b.), Matthias van Beelen (Katwijk 2).

Nieuw: Kevin Moerli (Deltasport), Joey Zandbergen (FC Boshuizen), Jeroen Oskam (vv Katwijk).

Van Nispen (zat.)

Nieuw:  Lars Warmenhoven (vv Noordwijk), Floris-Jan Hinnen (vv Noordwijk), Thomas van Winsen (Van Nispen (zat.) 2)

Vertrekt: Niels Bosma (stopt), Lars Hogenhuis (vriendenteam vv Noordwijk).

Kagia

Blijft: Joey van Beelen, Tom Hoejenbos, Sander Hogervorst, Roy Hogewoning, Jesper Imanse, Rens Lamboo, Dirk Jan Ligtenberg, Glenn Lobbezoo, Luuk van Paridon, Kevin Robelus, Tijs van der Schinkel, Timo Sluymer, Stefan Tibboel, Pascal Timmermans, Sam van der Veek, Dorus van der Voort.

Nieuw: Rene Ras (trainer, Van Nispen (zon.)), Joost Meiland (SV Hillegom), Alain van Kesteren, Rick Verdegaal (Allebei FC Lisse 2).

Vertrekt: Anton Wijsman (trainer, n.n.b), Mats Warmerdam (VVSB (zat.)), Ajay Malhi (VVC).

SJC

Blijft: Sjaak Polak (trainer), Stef van der Zalm, Jordy Groot, Abbas al Tamimy, Juriaan van Duijn, Raymond van Heijningen, Stan Ruigrok, Mike Oude Veldhuis, Joep Kokkelkoren, Tom Duindam, Tom Broekhuizen, Kevin Schelvis, Roy Haasnoot, Mark Turk, Jelle van Went, Tim de Bruin, Rick van Dijk

Vertrekt: Mike Verhoek (stopt), Jeroen Dedel (sv Hillegom), Timo Ruigrok (VVSB), Jelle Veenvliet (Foreholte), David Verweij (FC Lisse), Marvin Sloos (UVS), Benji Broekhof (stopt), Dandy Steenvoorden (stopt)

Nieuw: Melvin van Stijn (Ter Leede), Hakan Bayram (FC Boshuizen), Bas Beijersbergen (Ter Leede), Luuk Zonneveld (Van Nispen (zon.)), Dario Lovecchio (VVSB), Demir Strojil (vv Katwijk), Nagier Bonevacia (clubloos), Mauro Kloppert (RVVH), Wessel van der Linde (Quick Boys – jeugd), Jacques Drakpé (clubloos), Trency Kapata (vv Smitshoek), Aaron Koeman (vv Noordwijk), Mike van Toor (GDA), Youssef El Baouchi (Westlandia).

SV Hillegom

Blijft: Frank de Groot, Danny van der Berg, Aiden Ryan, Mitchell van der Paard, Niels de Jong, Joris van Dongen, Mike van Veen, Tom Tebbens, Jim Pijpers, Jasper van Trigt, Didier Haagmans, Yannick van Graas, Davey Braggaar, Ronald Turenhout.

Vertrekt: Arend Jan Kranenburg (trainer, n.n.b.), Rahim Gök (n.n.b.), Tom ten Have (stopt), Peter van Leeuwen (vriendenteam).

Nieuw: Stefan Teeken (trainer, VVSB), Jeroen Dedel (SJC), Niels van Veen (Ter Leede), Donovan Partosoebroto (SV Hoofddorp).

Foreholte

Blijft: Sten Admiraal, Oscar Arroyo, Toni Arroyo, Casper Brabander, Rick Brabander, Gido Drewes, Joost van Dam, Jelle Geerlings, Wessel Gozeling, Christian Guijt, Matthijs Guijt, Jelle Kraakman, Wouter Nolles, Patrick Roukema, Ralph Schiebroek, Pim Spreeuw, Lukas Wiering, Tjeerd van der Zwaan, Job Mannaart, Boyd van Stein, Jaap de Graaf

Nieuw: Frank Bloemheuvel (trainer), Jelle Veenvliet (SJC), William van Vliet (UVS), Olle Roffelsen (A-junior), Sam Lemmers (terug van wereldreis), Marouane el Idrissi (UVS).

Vertrekt: Marcel IJzendoorn (FC Boshuizen), Rick Grondel (stopt), Niels van der Salm (n.n.b.), Bas Jongbloed (stopt), Tom Bleijswijk (stopt),Mink Schinkelshoek (stopt).

Teylingen

Blijft: Marc van Wonderen (trainer), Mark van der Vlugt, Daan Heemskerk.

Vertrekt: Tom van der Vlugt (lager elftal), George Hulsbosch (stopt), Melvin van der Krogt (stopt), Vincent Jongen (stopt).

Nieuw: Sepehr Safi (FC Boshuizen), Melle de Louw, Niels Roodenburg, Colin Dofferhoff (allen Ter Leede).

Warmunda

Blijft: Brian van Noort, Jasper Kortekaas, Koen Mastenmaker, Luuk Holverda, Nick Arnst, Sjoerd van der Voort, Roy Koomen, Billal el Kourami, Hamza Harmouch, Luuk Holverda.

Nieuw:  Ayhan Gargili (Kon. HFC JO-19), Özcan Özmen (SV Hoofddorp), Emre Peker (AGB), Nessie Imac (AGB), Ouassim Bakiri (vv Noordwijk), Roel Bruines, Rob Burley, Joran Kret (Teylingen).

Vertrekt: Alan Campfens (trainer, VVSB), Martin de Louw (assistent-trainer, stopt), Selmo Kurbegovic (per direct), Vincent Solleveld (FC Oegstgeest), Arthur van Dam (stopt), Menno van Noort (lager elftal), Michael Christen (stopt).

Van Nispen (zon.)

Blijft: Jelle Vleugel.

Nieuw: Roy Schulpzand (trainer, SJC O-19), Max Oostenrijk.

Vertrekt: Rene Ras (trainer, Kagia), Luuk Zonneveld (SJC), Nick van Westerop (stopt).


Programma & Uitslagen

Za. 20 jul.
Oefenwedstrijd
Katwijk1-2FC Rijnvogels
Za. 27 jul.
Oefenwedstrijden
Katwijk14.30SJC
ODIN'5914.30Rijnsburgse Boys
Noordwijk14.30FC Volendam
Hercules15.00Quick Boys
Ter Leede15.30VVSB