Hieronder een overzicht van de transfers van de zondagclubs

VVSB

Nieuw: Tommy Bekooij (Quick Boys), Olaf Schell (EDO), Sten Admiraal en Jimmy Spruit (FC Utrecht onder 19), Ruben Valk (Jong Sparta), Nils van Eeden, Koen Damen, Jeroen de Groot, Jim van Eeden, Jaap Roeleven en Rien de Jong (eigen jeugd)
Vertrokken: Michael van Laere en Raimond Duivenvoorde (beide gestopt), Joey Pouw (Ajax amateurs), Mo Berdai (FC Boshuizen), Rick Koeckhoven (UDO), Thijs Griffioen (SCH ’44), Luc van den Burg (lager elftal), Bas Verdegaal en Walter Alkemade

SJC

Nieuw: Marvin Sloos (GHC), Rick Van Dijk en David Verweij (beide Lisse zon.), Rick Kloos (UDO), Ahmed Fernane (Voorschoten zon.), Kees Zethof (Noordwijk jeugd), Jelle Veenvliet, Tim Gorter, Dwin van Oosten, Jasper Olthof, Stan Ruigrok en Thomas Steenvoorden (allen eigen jeugd)
Vertrokken: John Hoogeveen (stopt), Richard Versteden (RKAVV), Vincent Solleveld (Warmunda), Roy Beyer, Tom van Ruiten (SV Hillegom), Safou Cherkaoui, Danny Schelvis (lager elftal) en Mike van Dam (lager elftal Noordwijk)

Foreholte

Nieuw: Koen de Vries (Ter Leede), Chris Guijt, Pim Spreeuw, Casper Brabander, Bas Rotteveel, Jim Duindam en Joost van Dam (allen eigen jeugd), Thijs Hoek (lager elftal)
Vertrokken: Wessel Gozeling en Joery van der Post (beide stoppen)

FC Lisse

Nieuw: Stephan Spruijt (Warmunda, coach), Nick van Schagen (geen club), Timo Meskers (Kagia) en Rene Rusman (geen club)
Vertrokken: Laurens van der Voort (Voorschoten ’97 zon.), David Verweij en Rick van Dijk (beide SJC), Jelco Keizer (stopt)

SV Hillegom

Nieuw: Maurice van der Neut (SCW), Tom van Ruiten (SJC), Wouter Kalverda (vv Groninger Boys), Alex Schoneveld, Bas Tebbens en Jelle Damen (eigen jeugd)
Vertrokken: Robert van Bakel (Overbos), Mark Hulsebosch, Roel Jongejan en Corneel Berg (lager elftal)

Van Nispen

Nieuw: August Geerlings (VVSB), Niels Pennings (geen club), Ferdi Smit, Bastiaan Jansen, Luc van Saase, Mark de Groot en Steven Dinjens (eigen jeugd)
Vertrokken: Dennis Meiland (stopt) en Wouter van der Reijd

Teylingen

Nieuw: Robbin Hielkema, Sepehr Safi en Joost Roteveel (allen Ter Leede)
Vertrokken: Ramon van Beek en Walter Bisschops (beide lager elftal)


Programma & Uitslagen

Za. 25 mei
Quick Boys14.30ONS Sneek
Noordwijk14.30Eemdijk
SteDoCo14.30FC Lisse
ASWH14.30SJC
Ter Leede14.30FC 's-Gravenzande
RKAV Volendam14.30FC Rijnvogels
Valken '6814.30SVC '08
Van Nispen (zat.)14.30Lugdunum
VVSB (zat.)14.30Be Fair
VVC FC14.30Kagia
Koninklijke HFC15.30Katwijk
GVVV15.30Rijnsburgse Boys
VVSB15.30FC Lienden
Zo. 26 mei
FC Boshuizen14.00Hillegom
Teylingen14.00HVV
Foreholte14.00ONA