Categorie 1

Kwartfinale

Zwaluwen – Noordwijk 
Ter Leede – Heinenoord/Te Werve
ARC – Excelsior Maassluis
DHC – Hellevloetsluis

Achtste finale

Brielle – Noordwijk 2-4
Sportlust ’46 – Ter Leede 1-3
ARC – SJC 2-1
Hellevloetsluis – Strijen 3-2
DSO – Excelsior Maassluis 2 0-8
BVCB – Zwaluwen 0-5
DHC – DRL (B teruggetrokken)
Heinenoord – Te Werve (op 21 januari)

Derde ronde

Ter Leede – Monster 11-1
Noordwijk – VVSB 2 6-0
SJCQuick Boys 2 2-0
RCL – Strijen 2-3
Brielle – DCV 1-0
Zwaluwen – Concordia 2-1
Sportlust ’46 – Jodan Boys 4-2
Hellevloetsluis – RVVH 2 2-1
Leonidas – DSO 3-3
Te Werve – Nootdorp 5-1
FC ‘s-Gravenzande – Excelsior Maassluis 0-2
DHC – Deltasport 2-2 (DHC w.n.s.)
VOC – BVCB
Oude Maas – Heinenoord
DRL – Laakkwartier
ARC – Wilhelmus

Tweede ronde

Alphense Boys – Noordwijk 2-2 (Noordwijk w.n.s.)
Quick Boys 2 – XerxesDZB 2-1
SJC – Spijkenisse 3-1
VVSB 2 – Westlandia (zat.) 2-0
SC Feyenoord – Ter Leede 1-4
Valken ’68 – DRL 1-1 (DRL w.n.s)
Quick – Jodan Boys 4-4 (Jodan Boys w.n.s)
RVVH 2 – HVV 7-1
ARC – SHO 4-0
Heinenoord – DoCoS 7-0
CWO – Wilhelmus 0-2
Zuidland – Sportlust ’46 2-2 (Sportlust w.n.s)
Neptunus – Zwaluwen 1-2
RVVH – Strijen 1-2
Laakkwartier – UVS 4-0
RKAVV – VOC 1-1
DHC – Piershil 4-2
Monster – Quick 6-4
TAC ’90 – DCV 0-3
RCL – FC Boshuizen 1-1 (RCL w.n.s.)
Leonidas – Smitshoek 0-0 (Leonidas w.n.s.)
Poortugaal – BVCB
Concordia – Groeneweg
FC Binnenmaas – FC ‘s-Gravenzande
Nootdorp – Westlandia 2 3-0
Vitesse Delft – Deltasport
HVC ’10 – Brielle 2-3
Nieuwenhoorn – Te Werve
DSO – Zwervers
Oude Maas – VDL 4-1
Hellevloetsluis – Wateringse Veld GONA 6-4

Eerste ronde

Poule 14
28-08: SV Hillegom – Teylingen 1-1
27-08: UVS – Overbos 8-1
24-08: SV Hillegom – UVS 5-2
24-08: Teylingen – Overbos 1-2
20-08: Teylingen – UVS 1-2
20-08: Overbos – SV Hillegom 0-1

Stand

1. SV Hillegom 3-7
2. UVS 3-6
3. Overbos 3-3
4. Teylingen 3-1

Poule 24
28-08: Foreholte – FC Boshuizen 0-1
27-08: Voorschoten ’97 – Valken ’68 1-3
23-08: FC Boshuizen – Valken ’68 1-2
23-08: Foreholte – Voorschoten ’97 3-2
20-08: FC Boshuizen – Voorschoten ’97 2-0
20-08: Valken ’68 – Foreholte 4-0

Stand

1. Valken ’68 3-9
2. FC Boshuizen 3-6
3. Foreholte 3-3
4. Voorschoten ’97 3-0

Categorie 2

Poule 26
27-08: Kagia – Zevenhoven 3-0
27-08: Van Nispen – NSV ’46 2-3
23-08: Kagia – Van Nispen (zat.) 2-1
23-08: Zevenhoven – NSV ’46 1-4
20-08: NSV ’46 – Kagia 0-2
20-08: Zevenhoven – Van Nispen zat. 1-1

Stand

1. Kagia 3-9
2. NSV ’46 3-6
3. Van Nispen 3-1
4. Zevenhoven 3-1

Poule 53
28-08: Roodenburg – Van Nispen 0-8
28-08: Graaf Willem II-VACVVSB 2 1-1
23-08: Van Nispen – VVSB 2 0-4
23-08: Roodenburg – Graaf Willem II-VAC 0-10
21-08: VVSB 2 – Roodenburg 12-0
21-08: Van Nispen – Graaf Willem II-VAC 2-1

Stand

1. VVSB 2 3-7
2. Van Nispen 3-6
3. Graaf WillemII-VAC 3-4
4. Roodenburg 3-0

Poule 59
28-08: Warmunda – REMO 1-0
23-08: Warmunda – GOL Sport 2-2
21-08: REMO – GOL Sport 4-1

Stand

1. Warmunda 2-4
2. REMO 2-3
3. GOL Sport 2-1


Programma & Uitslagen

Di. 19 mrt.
Oefenduel
Katwijk20.00Jong ADO Den Haag
Za. 23 mrt.
Eemdijk14.30Quick Boys
FC Lisse14.30DVS'33 Ermelo
Ter Leede14.30SC Feyenoord
FC Rijnvogels14.30Swift
Soccer Boys14.30Valken '68
Kagia14.30HYS
Nieuwkoop14.30Van Nispen (zat.)
VVSB (zat.)15.00Zwammerdam
Katwijk15.30Rijnsburgse Boys
Achilles '2918.00Noordwijk
SJC18.00SteDoCo
Zo. 24 mrt.
Hillegom14.00Velsen
Foreholte14.00RVC'33
GDA14.00Teylingen
VCS14.30Warmunda