Kwartfinale (op 24, 25 en 26 januari)

FC Volendam – Sparta Rotterdam
FC Utrecht – SC Cambuur
AZ – Heerenveen
Vitesse – Feyenoord

Derde ronde (gespeeld op 13, 14 en 15 december)

FC Volendam – VVSB 4-1
AZ – ASWH 2-0
IJsselmeervogels – sc Heerenveen 1-2 (na verlenging)
Vitesse – Jodan Boys 4-0
SC Cambuur – Ajax 2-1
Feyenoord – ADO Den Haag 5-1
Heracles Almelo – Sparta Rotterdam 0-3
PEC Zwolle – FC Utrecht 1-2

Tweede ronde (gespeeld op 25, 26 en 27 oktober)

VVSB – Katwijk 3-0
Kozakken Boys – Ajax 1-6
Sparta Rotterdam – PSV 3-1
Feyenoord – Excelsior 4-0
TEC – SC Cambuur 0-4
Vitesse – RKC Waalwijk 4-1
Heracles Almelo – UNA 5-0
AZ – FC Emmen 1-0
ADO Den Haag – Telstar 2-1
FC Eindhoven – sc Heerenveen 1-2
PEC Zwolle – VVV-Venlo 2-1
IJssemeervogels – Kon. HFC 3-1
FC Volendam – Amere City FC 2-1 (na verlenging)
Spakenburg – ASWH 2-3 (na verlenging)
Go Ahead Eagles – Jodan Boys 1-2
FC Utrecht – FC Groningen 1-0

Eerste ronde (gespeeld op 20, 21 en 22 september)

FC Rijnvogels – SC Cambuur 0-1
Rijnsburgse Boys – Almere City 0-2
Achilles Veen – VVSB 1-4 
Katwijk – Harkemase Boys 2-1
SC Heerenveen – de Graafschap 5-1
FC Twente – FC Utrecht 1-3
Feyenoord – FC Oss 4-1
FC Volendam – MVV 3-3. (Volendam w.n.s.)
De Dijk – Vitesse 2-7
Excelsior Maassluis – Heracles Almelo 1-3 (na verlenging)
NEC – ADO Den Haag 1-1 (ADO w.n.s)
EVV – RKC Waalwijk 0-3
VV Capelle – FC Groningen 0-4
UNA – SV Huizen 1-0
De Treffers – ASWH 0-3
JVC Cuijk – Telstar 1-3
VV Dongen – Go Ahead Eagles 1-3
Ajax – Willem II 5-0
Spakenburg – Fortuna Sittard 2-1
FC Den Bosch – FC Eindhoven 2-3
Koninklijke HFC – OJC Rosmalen 6-1
DVS ’33 – PEC Zwolle 1-4
Barendrecht – Excelsior 0-1
HSC ’21 – TEC 1-5
Sparta Rotterdam – FC Dordrecht 3-1
PSV – Roda JC 4-0
FC Lienden – AZ 1-4
IJsselmeervogels – Achilles ’29 3-1
Scheveningen – FC Emmen 1-2
Kozakken Boys – Helmond Sport 3-1
HHC Hardenberg – Jodan Boys 2-2 (JB w.n.s)
NAC Breda – VVV 0-2

Tweede voorronde (gespeeld op 23 en 24 september)

VVSB – Hercules
AFC ’34 – FC Rijnvogels 2-6
UDI ’19 – Rijnsburgse Boys 0-1
Quick Boys – IJsselmeervogels 0-2
Dongen – OFC 2-1
AFC – Kozakken Boys 1-5
Quick ’20 – JVC Cuijk 1-3
Magreb ’90 – Harkemase Boys 5-5 (HB w.n.s.)
Scheveningen – GVVV 5-2
DVS ’33 – AZSV 4-2
VV Schaesberg – HSC ’21 2-3
Halsteren – Capelle 0-3
UNA – ODIN ’59 3-2
HBS – Achilles Veen 2-3
Quick – EVV 0-1 (na verlenging)
OJS Rosmalen – vv Groningen 5-1
Jodan Boys – SVZW 3-0
Huizen – Westlandia 3-3 Huizen w.n.s
Barendrecht – Juliana ’31 3-1
RVVH – ASWH 0-2
ONS Boso Sneek – De Dijk 1-2

Eerste voorronde (gespeeld op 17 september)

Groene Ster – FC Rijnvogels 0-2 (na verlenging)
Noordwijk – UDI ’59 4-5 (na verlenging)
FC Lisse – De Dijk 1-3
WVHEDW – Quick ’20 0-3
OJC Rosmalen – Oranje Nassau 3-0
Be Quick – RVVH 0-2
ASWH – Chevremont
Velsen – vv Groningen 0-1
AFC ’34 – Bennekom 4-1
OFC – Flevo Boys 2-1
Avanti ’31 – SVZW
SteDoCo – Huizen 1-2
Schaesberg – Kloetinge 3-1 (na verlenging)
RKZVC – Achilles Veen 0-4
Jodan Boys – Swift 1-1 (JB w.n.s.)
VVOG – Halsteren 1-1 (Halsteren w.n.s.)


Programma & Uitslagen

Di. 19 mrt.
Oefenduel
Katwijk20.00Jong ADO Den Haag
Za. 23 mrt.
Eemdijk14.30Quick Boys
FC Lisse14.30DVS'33 Ermelo
Ter Leede14.30SC Feyenoord
FC Rijnvogels14.30Swift
Soccer Boys14.30Valken '68
Kagia14.30HYS
Nieuwkoop14.30Van Nispen (zat.)
VVSB (zat.)15.00Zwammerdam
Katwijk15.30Rijnsburgse Boys
Achilles '2918.00Noordwijk
SJC18.00SteDoCo
Zo. 24 mrt.
Hillegom14.00Velsen
Foreholte14.00RVC'33
GDA14.00Teylingen
VCS14.30Warmunda