Hieronder vind je samenvattingen van wedstrijden van clubs uit de Bollenstreek. Heb jij een samenvatting gevonden die hier niet bijstaat? Mail ons dan naar redactie@voetbalindebollenstreek.nl. Beelden worden verzorgd door: Omroep West, Bollenstreek Omroep, vv Katwijk TV en Quick Boys TV.

Hoofdklasse B | Katwijk – Quick Boys

Hoofdklasse B | XerxesDZB – Quick Boys

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – ONS Sneek

Topklasse Zaterdag | Scheveningen – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zaterdag | Barendrecht – Rijnsburgse Boys

Hoofdklasse B | Katwijk – ASWH (Kampioenswedstrijd)

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Capelle

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – SC Genemuiden

Hoofdklasse B | Quick Boys – FC Rijnvogels

Hoofdklasse B | FC ‘s-Gravenzande – Katwijk

Hoofdklasse B | Ter Leede – Zwaluwen

Eerste Klasse A Zondag | SJC – De Kennemers

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Sparta Nijkerk

Hoofdklasse B | Ter Leede – Noordwijk

Hoofdklasse B | Noordwijk – ASWH

Hoofdklasse B | Quick Boys – Zwaluwen

Eerste Klasse A Zondag | SJC – DEM

Hoofdklasse B | Noordwijk – Quick Boys

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – XerxesDZB

Hoofdklasse B | Ter Leede – FC ‘s-Gravenzande

Derde Klasse A Zondag | Van Nispen – SV Hillegom

[youtube id=”O59KBcjSsiI” width=”620″ height=”360″]

Hoofdklasse B | Kloetinge – Noordwijk

Hoofdklasse B | Quick Boys – RVVH

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Katwijk

Topklasse Zondag | VVSB – WKE

Hoofdklasse B | Noordwijk – Spijkenisse

[youtube id=”mLetEZSFGgk” width=”620″ height=”360″]

Hoofdklasse B | Zwaluwen – Katwijk

Hoofdklasse B | XerzesDZB – Noordwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Barendrecht

Topklasse Zaterdag | Capelle – FC Lisse


Reactie Mark de Vries

Hoofdklasse B | XerzesDZB – Noordwijk

Eerste Klasse A Zondag | SJC – SO Soest

Topklasse Zaterdag | GVVV – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zondag | VVSB – Kon. HFC

Hoofdklasse B | Katwijk – SHO

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Hoek

Hoofdklasse B | Noordwijk – FC ‘s-Gravenzande

Hoofdklasse B | ASWH – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Ajax

Districtsbeker | Forum Sport – Katwijk

Hoofdklasse B | Katwijk – Ter Leede

Topklasse Zondag | VVSB – OJC Rosmalen

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Sparta Nijkerk

Hoofdklasse B | Noordwijk – Rijnvogels

Hoofdklasse B | Quick Boys – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Scheveningen – FC Lisse

Hoofdklasse B | Smitshoek – Quick Boys>/strong>

Hoofdklasse B | Katwijk – Noordwijk

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Ter Leede

Eerste Klasse A Zondag | FC Lisse – ROAC

Topklasse Zondag | VVSB – AFC

Hoofdklasse B | Quick Boys – ASWH

Hoofdklasse B | RVVH – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – IJsselmeervogels

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – GVVV

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Quick Boys

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Kozakken Boys

KNVB Beker | VVSB – Vitesse

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Scheveningen

Hoofdklasse B | Quick Boys – Noordwijk

Topklasse Zondag | HBS – VVSB

Hoofdklasse B | Katwijk – Spijkenisse

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zaterdag | IJsselmeervogels – FC Lisse

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Genemuiden


Programma & Uitslagen

Za. 25 mei
Quick Boys14.30ONS Sneek
Noordwijk14.30Eemdijk
SteDoCo14.30FC Lisse
ASWH14.30SJC
Ter Leede14.30FC 's-Gravenzande
RKAV Volendam14.30FC Rijnvogels
Valken '6814.30SVC '08
Van Nispen (zat.)14.30Lugdunum
VVSB (zat.)14.30Be Fair
VVC FC14.30Kagia
Koninklijke HFC15.30Katwijk
GVVV15.30Rijnsburgse Boys
VVSB15.30FC Lienden
Zo. 26 mei
FC Boshuizen14.00Hillegom
Teylingen14.00HVV
Foreholte14.00ONA