Hieronder vind je samenvattingen van wedstrijden van clubs uit de Bollenstreek. Heb jij een samenvatting gevonden die hier niet bijstaat? Mail ons dan naar redactie@voetbalindebollenstreek.nl. Beelden worden verzorgd door: Omroep West, Bollenstreek Omroep, vv Katwijk TV en Quick Boys TV.

Hoofdklasse B | Katwijk – Quick Boys

Hoofdklasse B | XerxesDZB – Quick Boys

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – ONS Sneek

Topklasse Zaterdag | Scheveningen – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zaterdag | Barendrecht – Rijnsburgse Boys

Hoofdklasse B | Katwijk – ASWH (Kampioenswedstrijd)

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Capelle

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – SC Genemuiden

Hoofdklasse B | Quick Boys – FC Rijnvogels

Hoofdklasse B | FC ‘s-Gravenzande – Katwijk

Hoofdklasse B | Ter Leede – Zwaluwen

Eerste Klasse A Zondag | SJC – De Kennemers

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Sparta Nijkerk

Hoofdklasse B | Ter Leede – Noordwijk

Hoofdklasse B | Noordwijk – ASWH

Hoofdklasse B | Quick Boys – Zwaluwen

Eerste Klasse A Zondag | SJC – DEM

Hoofdklasse B | Noordwijk – Quick Boys

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – XerxesDZB

Hoofdklasse B | Ter Leede – FC ‘s-Gravenzande

Derde Klasse A Zondag | Van Nispen – SV Hillegom

[youtube id=”O59KBcjSsiI” width=”620″ height=”360″]

Hoofdklasse B | Kloetinge – Noordwijk

Hoofdklasse B | Quick Boys – RVVH

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Katwijk

Topklasse Zondag | VVSB – WKE

Hoofdklasse B | Noordwijk – Spijkenisse

[youtube id=”mLetEZSFGgk” width=”620″ height=”360″]

Hoofdklasse B | Zwaluwen – Katwijk

Hoofdklasse B | XerzesDZB – Noordwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Barendrecht

Topklasse Zaterdag | Capelle – FC Lisse


Reactie Mark de Vries

Hoofdklasse B | XerzesDZB – Noordwijk

Eerste Klasse A Zondag | SJC – SO Soest

Topklasse Zaterdag | GVVV – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zondag | VVSB – Kon. HFC

Hoofdklasse B | Katwijk – SHO

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Hoek

Hoofdklasse B | Noordwijk – FC ‘s-Gravenzande

Hoofdklasse B | ASWH – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Ajax

Districtsbeker | Forum Sport – Katwijk

Hoofdklasse B | Katwijk – Ter Leede

Topklasse Zondag | VVSB – OJC Rosmalen

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Sparta Nijkerk

Hoofdklasse B | Noordwijk – Rijnvogels

Hoofdklasse B | Quick Boys – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Scheveningen – FC Lisse

Hoofdklasse B | Smitshoek – Quick Boys>/strong>

Hoofdklasse B | Katwijk – Noordwijk

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Ter Leede

Eerste Klasse A Zondag | FC Lisse – ROAC

Topklasse Zondag | VVSB – AFC

Hoofdklasse B | Quick Boys – ASWH

Hoofdklasse B | RVVH – Katwijk

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – IJsselmeervogels

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – GVVV

Hoofdklasse B | FC Rijnvogels – Quick Boys

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Kozakken Boys

KNVB Beker | VVSB – Vitesse

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Scheveningen

Hoofdklasse B | Quick Boys – Noordwijk

Topklasse Zondag | HBS – VVSB

Hoofdklasse B | Katwijk – Spijkenisse

Topklasse Zaterdag | FC Lisse – Rijnsburgse Boys

Topklasse Zaterdag | IJsselmeervogels – FC Lisse

Topklasse Zaterdag | Rijnsburgse Boys – Genemuiden


BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Za. 14 dec.
HHC Hardenberg14.30Quick Boys
Noordwijk 14.30Jong FC Volendam
FC Lisse 14.30DVS'33
FC Rijnvogels 14.30Sportlust'46
SVC'0814.30Valken'68
Kagia14.30DSO
Te Werve 14.30Van Nispen (zat.)
FC Oegstgeest14.30VVSB (zat.)
Warmunda 14.30MMO
Spakenburg 15.00Rijnsburgse Boys
VVSB 15.30Harkemase Boys
Katwijk 15.30IJsselmeervogels
GOES18.00Ter Leede
Zo. 15 dec.
MSC14.00SJC
Concordia 14.00Hillegom
Oliveo 14.00Foreholte
Teylingen 14.00DOSR
Van Nispen (zon.) 14.00FC Aalsmeer