Donderdag 23 juni:
ARC – FC Lisse 2-3

Zaterdag 25 juni
FC Rijnvogels – FC Rotterdam Oost 4-2

Dinsdag 28 juni
Jodan Boys – FC Rijnvogels 3-4

Donderdag 30 juni
Telstar – FC Lisse 3-0

Zaterdag 2 juli
FC Rijnvogels – Quick 6-0

Donderdag 7 juli
FC Rijnvogels – Haaglandia 1-1

Vrijdag 8 juli
Zeeuwse Selectie – Quick Boys 5-2

Zaterdag 9 juli
Katwijk – ADO Den Haag 0-5
Rijnsburgse Boys – Feyenoord 1-5

Zaterdag 16 juli
Ter Leede – VVSB 2-0
Jong NEC – Rijnsburgse Boys 1-1
Quick Boys – AFC 0-1

Dinsdag 19 juli
Noordwijk – Jong FC Volendam 0-1
Ter Leede – Katwijk 1-3
Hercules – Rijnsburgse Boys 1-5

Zaterdag 23 juli
Katwijk – AZ Onder 19 1-3
Noordwijk – VVSB 3-3
Excelsior Maassluis – FC Lisse 2-0
OFC – Ter Leede 1-2
Kozakken Boys– Rijnsburgse Boys 2-0
Quick Boys – Hercules 3-0
HBS – Katwijk 0-3

Dinsdag 26 juli
Rijnsburgse Boys – Ter Leede 1-2
VVSB – Wooter Academy 3-2
Kon. HFC – Noordwijk 2-1

Zaterdag 30 juli
FC Rijnvogels – VVSB 4-3
Katwijk – Huizen 3-0
FC Lisse – Jodan Boys 1-0
Rijnsburgse Boys – Jong FC Utrecht 0-0
SJC – Noordwijk 4-6
Ter Leede – Zeeburgia 5-1
Quick Boys – Westlandia 5-1

Dinsdag 2 augustus
HBS – Rijnsburgse Boys 3-0
VVSB – FC Lisse 0-2
Katwijk – FC Rijnvogels 1-0
Ter Leede – Quick Boys 5-1
Noordwijk – De Dijk 4-3

Donderdag 4 augustus
SVC ’08 – FC Rijnvogels 1-0

Zaterdag 6 augustus
VVSB – Swift 5-3
FC Rijnvogels – FC Boshuizen 5-0
FC Lisse – Kon. HFC 2-3
Rijnsburgse Boys – OFC 3-0
Noordwijk – RKAVV 6-0
Ter Leede – SC Woezik 4-0
Kozakken Boys – Quick Boys 4-0
Katwijk – Westlandia 6-3

Dinsdag 9 augustus
FC Boshuizen – Ter Leede 1-2
FC Rijnvogels -Noordwijk 0-2
SJC – TAVV 5-2
Foreholte – Quick 0-2
Valken ’68 – Blauw Wit Beursbengels 2-2

Donderdag 11 augustus
Kagia – Teylingen 0-3

Zaterdag 13 augustus
Ter Leede – SJC 1-0
Noordwijk – sc Feyenoord 2-1
Valken ’68 – RCL 3-3
Kagia – v.v. Kockengen 2-0

Zondag 14 augustus
Foreholte – DoCoS 2-2
Teylingen – VVSB 2 2-3
SV Hillegom – United/Davo 2-2 (Haarlems Dagblad Cup)

Dinsdag 16 augustus
Teylingen – Ter Leede 2 3-6
Foreholte – Oegstgeest 6-3
Kagia – De Kennemers 4-3

Woensdag 17 augustus
SV Hillegom – Pancratius 5-0 (Haarlems Dagblad Cup)

Zaterdag 20 augustus
NSV ’46 – Kagia 0-2
Vaken ’68 – Foreholte 4-0
Teylingen – UVS 1-2
Overbos – SV Hillegom 0-1

Zondag 21 augustus
Van Nispen – Graaf Willem VAC 2-1
HDV – Warmunda 2-4

Dinsdag 23 augustus
FC Boshuizen – Valken ’68 19.30
Foreholte – Voorschoten ’97 19.30
Warmunda – GOL Sport 19.30
Kagia – Van Nispen 19.30
Van Nispen – VVSB 2 19.30

Woensdag 24 augustus
Teylingen – Overbos 19.30
SV Hillegom – UVS 20.00

Zaterdag 27 augustus
Voorschoten ’97 – Valken ’68 14.30
Kagia – Zevenhoven 14.30

Zondag 28 augustus
SV Hillegom – Teylingen 14.00
Foreholte – FC Boshuizen 14.00
Warmunda – REMO 14.00
Roodenburg – Van Nispen 14.30


BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Di. 12 nov.
Districtsbeker
SJC2-4SVC '08
Oefenwedstrijd
Katwijk6-4FC Lisse
Warmunda 3-0Ter Leede 2
Do. 14 nov.
Oefenwedstrijd
Ter Leede2-2SJC
Za. 16 nov.
Noordwijk14.30HHC Hardenberg
FC Lisse14.30SteDoCo
Sporting Leiden14.30VVSB (zat.)
ASWH15.00Quick Boys
Warmunda15.00Hazerswoude Boys
Katwijk15.30De Treffers
Koninklijke HFC15.30Rijnsburgse Boys
VVSB18.00GOES
Districtsbeker
FC Rijnvogels14.30Roda '76
Brielle14.30Kagia
Zo. 17 nov.
ASC14.00Foreholte
Van Nispen (zon.)14.00Spaarnwoude