Het seizoen 2015-2016 belooft een interessante worden. Vooral ook door de komst van de Tweede Divisie en de ticket voor de nieuwe competitie die dit seizoen worden vergeven. Het duurt nog even voordat de competities beginnen, maar zo zoetjes aan gaan de voorbereidingen van de meeste clubs wel beginnen. Lees hier hoe de zaterdagclubs zich voorbereiden.

FC Lisse

13-07 (maandag) start voorbereiding
22-07 (woensdag) FC Lisse – Telstar  2-1
Goals: Vermeulen en Antonio
01-08 (zaterdag) Noordwijk – FC Lisse 2-0 (oefenduel)
08-08 (zaterdag) FC Lisse – AFC 1-2 (oefenduel)
Goal: Van Boxel
11-08 (dinsdag) FC Rijnvogels – FC Lisse 3-3 (oefenduel)
Goals: Cijntje (2), Fokkema
15-08 (zaterdag) FC Lisse – Ter Leede 3-3 (oefenduel)
Goals: Antonio (strafschop), Vermeulen, Buijs
22-08 (zaterdag) start competitie
26-08 (woensdag) FC Lisse – Halsteren (eerste ronde KNVB Beker)

Rijnsburgse Boys

18-07 (zaterdag) eerste training
23-07 (donderdag) Rijnsburgse Boys – Swansea City  1-1
Goal: Ignacio
25-07 (zaterdag)  USV Hercules – Rijnsburgse Boys 4-3 (oefenduel)
Goals: Ignacio, Wijks en Vlug
01-08 (zaterdag) Open dag + Rijnsburgse Boys – ADO ’20 4-1 (oefenduel)
Goals: Ignacio (2), Tillema en Leonard
04-08 (dinsdag) Rijnsburgse Boys – VVSB 2-2 (oefenduel)
Goals: Vlug en Kuipers
08-08 (zaterdag) Noordwijk – Rijnsburgse Boys 2-0 (oefenduel)
11-08 (dinsdag) Rijnsburgse Boys – Kon. HFC 2-2 (oefenduel)
Goals: Van der Vijver, Kuipers
15-08 (zaterdag) Rijnsburgse Boys – AFC 0-2 (oefenduel)
22-08 (zaterdag) start competitie
26-08 (woensdag) Hoogland – Rijnsburgse Boys (eerste ronde KNVB-Beker)

Katwijk

22-06 (maandag) start eerste deel voorbereiding
27-06 (zaterdag) ARC – Katwijk 1-5 (oefenduel)
Goals: Stam, Van Oijen, Guijt, Sterling en Langeveld
04-07  (zaterdag) einde eerste deel voorbereiding
18-07 (zaterdag) start tweede deel voorbereiding
28-07 (dinsdag)) Telstar – Katwijk 2-0 (oefenduel)
01-08 (zaterdag) Katwijk – HBS 2-0 (oefenduel)
Goals: Van Noord en Sanchez Angulo
05-08 (woensdag) Katwijk – Kon. HFC 2-1 (oefenduel)
Goals: Langeveld, Mengerink
08-08 (zaterdag) Katwijk – ADO ’20 4-1 (Zilveren Trawler Toernooi)
Goals: Mengerink (2), Van Oijen, Jongeneelen
08-08 (zaterdag) Katwijk – Urk 1-0  (Zilveren Trawler Toernooi)
Goal: Olsthoorn
11-08 (dinsdag) Katwijk – Noordwijk 3-2 (oefenduel)
Goals: Sanchez, Aalders, Van Oijen
12-08 (woensdag) Katwijk – Nordin Wooter Academy 5-1 (oefenduel)
Goals: Olsthoorn (2), Jongeneelen, Sterling, Langeveld
15-08 (zaterdag) Open dag + Katwijk – Magreb ’90 4-1 (oefenduel)
Goals: Jongeneelen, Plat, Stam (2)
22-08 (zaterdag) start competitie

FC Rijnvogels

27-06 (zaterdag)start eerste deel voorbereiding
09-07 (donderdag) FC Rijnvogels – DoCoS, 6-1
Goals: Beijersbergen (2), Van der Breggen, Tjon-A-Noek, R. Zandbergen, Van der Bent 
16-07 (donderdag) einde eerste deel voorbereiding
03-08 (maandag) start tweede deel voorbereiding
08-08 (zaterdag) FC Rijnvogels – Valken ’68 4-0 (oefenduel)
Goals: Beijersbergen, R. Zandbergen, Onderwater, Van der Bent
11-08 (dinsdag) FC Rijnvogels – FC Lisse 3-3 (oefenduel)
Goals: Van Veen, Labots, Beijersbergen
15-08 (zaterdag) FC Rijnvogels – Swift 0-3 (oefenduel)
18-08 (dinsdag) FC Rijnvogels – DOSR 4-1 (oefenduel)
Goals: Van Veen, Dijk, Beijersbergen, Ten Hoope
22-08 (zaterdag) FC Rijnvogels – Quick (Districtsbeker, 14.30 uur)
25-08 (dinsdag) TAC ’90 – FC Rijnvogels (Districtsbeker, 19.30 uur)
29-08 (zaterdag) FC Rijnvogels – Forum Sport (Districtsbeker, 14.30 uur)
05-09 (zaterdag) start competitie

Noordwijk

18-07 (zaterdag) eerste training
25-07 (zaterdag) VVSB – Noordwijk 0-3 (oefenduel)
Goals: Borsboom, Splinter en Lomis
29-07 (woensdag) Noordwijk – Feyenoord A1  0-1
01-08 (zaterdag) Noordwijk – FC Lisse 2-0 (oefenduel)
Goals: Lomis en Splinter
04-08 (dinsdag) Noordwijk – Sonoma State University 2-1 (oefenduel)
Goals: Van Duijn (strafschop) en Mol
08-08 (zaterdag) Noordwijk – Rijnsburgse Boys 2-0 (oefenduel)
Goals: Borsboom, Van Duijn (strafschop)
11-08 (dinsdag) Katwijk – Noordwijk 3-2 (oefenduel)
Goals: Borsboom, Van Duijn 
15-08 (zaterdag Scheveningen – Noordwijk 3-2 (oefenduel)
22-08: (zaterdag) VSV – Noordwijk (Districtsbeker, 17.00 uur)
26-08: (woensdag) Hercules – Noordwijk (eerste ronde KNVB-beker 20.00 uur)
29-08: (zaterdag) Noordwijk – SJC (Districtsbeker, 17.00 uur)
02-09 (woensdag) Noordwijk – EDO (Districtsbeker, 20.00 uur)
05-09: (zaterdag) start competitie

Quick Boys

20-07 (maandag) start voorbereiding
24-07 tot 26-07 (vrijdag tot zondag) teambuildingsweekend in de Ardennen
01-08 (zaterdag) Quick Boys – Kozakken Boys 0-2 (oefenduel)
06-08 (donderdag) GVVV – Quick Boys 2-2 (Vallei & Rijn Toernooi)
Goals: Teijsse, El Ousrouti
08-08 (zaterdag) DVS ‘33 – Quick Boys 2-1 (Vallei & Rijn Toernooi)
Goal: Gillessen
15-08 (zaterdag) Open dag met Quick Boys – HSC ’21 2-1 (oefenduel)
18-08 (dinsdag) Quick Boys – Forum Sport 5-0 (oefenduel)
Goals: Teijsse (2), Steemers (2), Ruijter
22-08 (zaterdag) Quick Boys – RKAVV (Districtsbeker, 17.00 uur)
25-08 (dinsdag) Wateringse Veld Gona – Quick Boys (Districtsbeker, 19.00 uur)
29-08 (zaterdag) Valken ’68 – Quick Boys (Districtsbeker, 14.30 uur)
05-09 (zaterdag) start competitie

Ter Leede

25-07 (zaterdag) eerste training
01-08 (zaterdag) VVSB – Ter Leede 0-2 (oefenduel)
Goals: Ammerlaan, Arroyo
04-08 (dinsdag) Ter Leede – FC Boshuizen 2-0 (oefenduel)
Goals: Vd Kooye en Schreurs
08-08 (zaterdag) Ter Leede – EDO 3-2 (oefenduel)
Goals: Verplancke, Ait El Houssi, Bok
11-08 (dinsdag) Ter Leede – OFC 2-0 (oefenduel)
Goals: Schreurs, Kurbegovic
15-08 (zaterdag) FC Lisse – Ter Leede 3-3 (oefenduel)
Goals: Bok, Schreurs, Verplancke (strafschop)
18-08 (dinsdag) Ter Leede – Alphense Boys 2-0 (oefenduel)
Goals: Bok, Van der Vlugt
22-08: (zaterdag) Ter Leede – FC Boshuizen (Districtsbeker, 17.00 uur)
26-08: (woensdag) Ter Leede – Longa ’30 (eerste ronde KNVB-beker 20.00 uur)
29-08: (zaterdag) Ter Leede – Voorschoten ’97 (Districtsbeker, 14.30 uur)
05-09: (zaterdag) start competitie

Valken ‘68

25-07 (zaterdag) start voorbereiding
01-08 (zaterdag) Valken ’68 – UVS 1-5 (oefenduel)
Goal: Noort
08-08 (zaterdag) FC Rijnvogels – Valken ’68 4-0(oefenduel)
11-08 (dinsdag) Valken ’68 – Noordwijk 2 2-3 (oefenduel)
Goals: Van Rijn, Paap
15-08 (zaterdag) Valken ’68 – FC Lisse 2 1-2 (oefenduel)
Goal: Paap
22-08: (zaterdag) Valken ’68 – Wateringse Veld Gona (Districtsbeker, 17.00 uur)
29-08 (zaterdag) Valken ’68 – Quick Boys (Districtsbeker, 14.30 uur)
01-09 (dinsdag) RKAVV – Valken ’68 (Districtsbeker, 20.00 uur)
05-09: (zaterdag) start competitie

Kagia

 

01-08 (zaterdag) start voorbereiding
11-08 (dinsdag) Kagia – UDO 5-1 (oefenduel)
Goals: Zonneveld, Sluijmer, Ligtenberg, Schoneveld, Kamerveld
15-08 (zaterdag) Blauw-Zwart – Kagia 1-1 (toernooi Blauw-Zwart)
Goal: Van Kesteren
15-08 (zaterdag) Kagia – Football Factory 3-1 (toernooi Blauw-Zwart)
Goals: Zonneveld, Schoneveld en Van der Schinkel
18-08 (dinsdag) Kagia – WVC 8-0 (oefenduel, 20.00 uur)
Goals: Vd Schinkel (3), Lamboo (2), Ligtenberg, Van Kesteren, Zonneveld 
22-08 (zaterdag) eerste wedstrijd Districtsbeker
25-08 (dinsdag) Kagia – MMO (Districtsbeker, 20.00 uur)
29-08 (zaterdag) Kagia – VVSB (Districtsbeker, 14.30 uur)
05-09 (zaterdag) start competitie


BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Za. 7 dec.
Excelsior'31 14.30FC Lisse
Ter Leede 14.30VVOG
SC Feyenoord 14.30FC Rijnvogels
SVC'0814.30Kagia
Valken'68 14.30DoCoS
VVSB (zat.) 14.30Be Fair
Roodenburg 14.30Warmunda
IJsselmeervogels 15.00Noordwijk
Quick Boys 15.00Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys 15.00TEC
Sparta Nijkerk 15.00VVSB
Van Nispen (zat.) 15.00Westlandia
Koninklijke HFC 15.30Katwijk
SV Hillegom 18.00Teylingen
Zo. 8 dec.
SJC14.00RKAVV
Foreholte14.00Concordia
Zwanenburg 14.00Van Nispen (zon.)