Katwijk heeft zich versterkt met Lorenzo van Slimming. De veelzijdige speler komt over van Jong Cambuur Leeuwarden en tekent voor een seizoen op De Krom. 

Van Slimming, die in de jeugd speelde voor Argon, FC Volendam en Cambuur, is een linksbenige speler die als linker centrale verdediger, linksback, linkshalf en als verdedigende middenvelder uit de voeten kan.

De twintigjarige speler is de zesde nieuwkomer voor de Katwijkers. Eerder gingen Roland Bergkamp (RKC), Marouane Afaker (Excelsior Maassluis), Rick van der Meer (Jong FC Utrecht), Brandon Robinson (Scheveningen) en Lars van IJzendoorn (Alphense Boys) hem voor.

VV Katwijk

Blijft: Robbert Susan, Kay Blokland, Bart Sinteur, Steven Sanchez Angulo (allen tot medio 2021), Marciano Mengerink, Ricardo Kieboom, Mark de Vries, Jan-Willem Tesselaar, Guus van Weerdenburg, Raoul Esseboom, Omar Hamdi, Joey Jongman, Jan Zoutman (trainer), Jordy Hilterman, Mike van den Ban, Michiel van Dam, Bennie van Noord

Nieuw: Edin Bibuljica (Katwijk 2, per direct), Rick van der Meer (Jong FC Utrecht, per direct), Marouane Afaker (Excelsior Maassluis), Lars van IJzendoorn (Alphense Boys, jeugd), Brandon Robinson (Scheveningen), Roland Bergkamp (RKC Waalwijk), Lorenzo van Slimming (Jong Cambuur Leeuwarden)

Vertrekt: Jack van den Berg (hoofdtrainer, per direct), Thomas Duivenvoorden (assistent-trainer, SV Den Hoorn), Petrit Hoxhaj (ACV Assen), Kilian Berkhout (Excelsior Maassluis, per direct), Jessie Vink (Alphense Boys), Sten Vreekamp (onbekend), Norair Mamedov (OFC Oostzaan), Damiano Schet (GVVV)

Foto: vv Katwijk

Lees ook: ‘Tervoert sluit volgend seizoen aan bij Swift’ 


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 13 aug.
Oefenduels
Koninklijke HFC3-4Ter Leede
FC Lisse0-1Katwijk
FC 's-Gravenzande0-3Rijnsburgse Boys
Noordwijk0-1VVSB
Quick Boys1-2Jong ADO Den Haag
Foreholteafg.Warmunda
Do. 15 aug.
Oefenduels
Quick Boys6-1TAC'90
Za. 17 aug.
KNVB-beker
VVSB2-4Harkemase Boys
FC Lisse1-2Ajax (ama.)
Ter Leede1-4Fortuna Wormerveer
FC Rijnvogels0-4O.S.S.'20
Oefenduels
Koninklijke HFC2-2Rijnsburgse Boys
Noordwijk4-0OJC Rosmalen
SJC5-0DTS Ede
Zandvoort4-0Valken '68
Hillegom2-1Van Nispen (zat.)
VVSB (zat.)2-2VVC
Katwijk4-0Velsen
Zo. 18 aug.
Oefenduel
ASC3-3Foreholte
Hillegom0-3DEM
VVH/Velserbroek3-2Van Nispen (zon.)