In januari van dit jaar gaf hij al aan te vertrekken bij Rijnsburgse Boys: hoofdklasser AVV Swift is de nieuwe club van doelman Virgil Deen. De Amsterdamse club staat momenteel tiende in de Hoofdklasse A, waar ook FC Rijnvogels en Ter Leede actief zijn. 

De inmiddels 22-jarige goalie kwam in de zomer van 2017 over van het Haarlemse EDO, maar moest de afgelopen twee seizoenen Richard van Nieuwkoop voor zich dulden. Een voorstel van de Rijnsburgers om langer te blijven, wees Deen eerder af om elders meer speelminuten te krijgen.

Voor zijn periode (2016/17) bij EDO, waar hij in de jeugd speelde, kwam de doelman uit voor vv Katwijk en FC Dordrecht.

Rijnsburgse Boys

Blijft: Max Hudepohl, Bram Ros, Jeffrey Jongeneelen, Gino Demon, Roderick Gielisse, Jeroen Spruijt (allen tot medio 2021), Joël Tillema, Jordy Strooker, Virgil Deen, Masies Artien, Alessandro Kwant, Stijn Driebergen, Bart Duiker, Edo Knol, Carlos Opoku, Donny van Oijen, Furghill Zeldenrust, Jeroen Meefout, Richard van Nieuwkoop, Marc Magan, Vincent Tel

Vertrekt: Wesley Goeman (VVSB, per direct), Hidde Prijs (FC Lisse, per direct), Maikey Parami (stopt, per direct), Bart Freke (stopt, per direct), Dick Heemskerk (assistent-trainer), Virgil Deen (AVV Swift), Frank Tervoert (VVSB, per direct), Jayson Halman (onbekend), Wilfred van Leeuwen (trainer, stopt)

Nieuw: Nick Zeijlmans (OFC Oostzaan, tot medio 2020), Bert Koomen (FC Lisse), Thomas Bakker (clubloos, per direct), Bradley van der Meer (vv Capelle), Henk Wisman (Ter Leede, trainer), Jan Blankenspoor (assistent-trainer, Ter Leede)

Archieffoto: Rijnsburgse Boys

Lees ook de column van Laurens Mouter: ‘Column: hoe smeed je een kampioensteam?’


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 16 apr.
Districtsbeker
FC 's-Gravenzande4-0Ter Leede 2
Za. 20 apr.
Barendrecht14.30Katwijk
FC Lisse14.30Achilles '29
SJC14.30Eemdijk
DFS Opheusden14.30Ter Leede
TAVV14.30Valken '68
CVC Reeuwijk14.30Van Nispen (zat.)
DWO14.30VVSB (zat.)
Quick Boys15.00Noordwijk
Rijnsburgse Boys15.30De Treffers
Jong Sparta15.30VVSB
Overbos15.30Kagia
TAC '9017.00Foreholte
Jong FC Den Bosch18.00FC Rijnvogels
Ma. 22 apr.
Hillegom14.00sv Hoofddorp
ESTO14.00Teylingen
Warmunda14.00Madestein