De kruitdampen zijn opgetrokken. De deadline van 15 juni om overschrijving aan te vragen is geweest en dus weten alle amateurvoetballers waar ze komend seizoen spelen. Spelers hebben ook nu weer massaal van club gewisseld. Voetbal in de Bollenstreek zet alle overschrijvingen op een rij.

Topklasse

FC Lisse

Gekomen: Tim Orlowski (ADO ’20), Kevin Winter (Rijnsburgse Boys), Mike Filippo (Quick Boys), Kas de Vries (SV Zandvoort), Djiri Michel (Voorschoten’97), Jeffrey Bok (Volendam-amateurs), Mauro Wesselman (DOSR), Kevin van der Zwet (UVS), Mitchell Vos (Blauw Wit)

Vertrokken: Hanne Hagary (IJsselmeervogels), Raphael Supusepa (stopt), Michael Bok (onbekend), Joey Klare en Dennis Greuter (beiden ODIN ’59), Tristan Buchinhoren en Stan Berrevoets (beiden ADO ’20), Jeroen Dedel (SV Hillegom), Danny van den Berg (Zwaluwen)

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Cas Knoester (Jong NAC), Bart Freke (Quick Boys), Leon Tol (FC Volendam)

Vertrokken: Jordy Strooker (Spakenburg), Rob Zandbergen (FC Rijnvogels), Kevin Winter (FC Lisse), Benito Olenski (EDO zaterdag), Ivo Rottiné (Zwaluwen ’30), Jeffrey Winter (onbekend), Johan Le Van (Valken ’68)

VVSB

Gekomen: Mo Berdai en Maikey Parami (beiden UVS), Tim de Rijk (Alphense Boys), Martijn Hogenboom (DOSR), Joey Pouw (Almere City), Brandon Zigo Tichem (NAC Breda), Tomas Tavilla (Katwijk), Bas Verdegaal (lager team), Thijs Griffioen (FC Oss)

Vertrokken: Omar Hamdi (Katwijk), Chris Kokkelkoren (stopt), Walter van de Berg, Bart van Eeden en Jelle Vleugel (allen Van Nispen), Daan Oostdam (VVSB zaterdag), Jeffrey Tol (ODIN’59), Calvin Koster (Aalsmeer), Bart Duindam (stopt), Marvin Headley en Michael Schouten (beiden FC Boshuizen)

Hoofdklasse

Katwijk

Gekomen: Dick Schreuder (Barnet, coach), Omar Hamdi (VVSB), Danny de Jel (Westlandia), Michael de Leeuw (Jodan Boys), Kevin Sterling (Stormvogels), Marc Langeveld (IJsselmeervogels), Marciano Mengerink (Barnet), Stefan Stam (FC Den Bosch)

Vertrokken: Dwight Krolis (Capelle), Rydell Tuinfort en Jeffrey Dekker (ADO ’20), Tomas Tavilla (VVSB), Martijn Gootjes (Winkel), Martijn Zwaan (onbekend)

Noordwijk

Gekomen: Hakan Bayram (Sparta), Justin Lopes (Ceahlaul Piatra Neam), Anton den Haan (Quick Boys), Nick Brouwer (Scheveningen), Derk Gruppen (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (GHC), Jeffrey Mols en Marios Lomis (beiden ADO ’20), Rowin Mol (Volendam), Rick Arnoldus (Sparta Rotterdam), Rick Antoni (Alphense Boys), Lars Duindam (Quick Boys), Tom Duindam (Quick Boys), Thomas Brug (UVS), Randy Hondius (Lienden), Kamal Amheye (ESDO), Dammes van der Poel (UVS), Vladimir Stikic (Docos)

Vertrokken: Richard Blonk (HPSV), Robin van Vliet (stopt), Thom Wijnalda (RCL), Marcel Akerboom (stopt), Bryan Braun (stopt), Jeroen Zuidhoek (Ter Leede), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels), Kai van Hese (onbekend), Safou Cherkaoui, Timo Ruigrok (allen SJC).

FC Rijnvogels

Gekomen: Jeffrey Beukenholdt (VELO), Niels van Veen (Quick Boys), Rob Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Sammy Zandbergen (Noordwijk), Martijn Kuyt (Quick Boys), Sander van der Gugten (tweede elftal)

Vertrokken: Berend Verdoes (Katwijk), Niels Hogewoning (Rijnsburgse Boys), Wesley van Wijk (lager elftal)

Ter Leede

Gekomen: Clarke Seegers (FC Twente), Teddy Janssen en Bogdan Constantin (Swift), Tony Schreurs (Pancratius), Jeroen Zuidhoek (Noordwijk), Jochie Sebrechts (UVS), Tom van der Vlugt (Teylingen), Otmane Mouhyieddine (GOL Sport) en Mark van der Plas (Quick Boys):

Vertrokken: Ryan Holman (GVVV), Mark van der Heijden (stopt), Olaf Schell (EDO), Ronnie Verplancke en Yordi Teijsse (beiden Quick Boys), Frank de Groot (SV Hillegom), Serge van den Ban (stopt), Jeroen Vrolijk (DOVO), Ahmed Chalile (WV-HEDW), Jasper de Bie en Mitchell Janssen (beiden Hoofddorp)

Quick Boys:

Gekomen: Erwin Friebel (DHC), Henry Opoku (EDO), Yordi Teijsse en Ronnie Verplancke (beiden Ter Leede), Philippe den Hartog (Capelle), Anthony Bentem (XerxesDZB), Jesse Driebergen (Feyenoord A1), Jos van Beuningen (geen club)

Vertrokken: Anton den Haan (Noordwijk), Martijn Kuijt en Niels van Veen (FC Rijnvogels), Joost Kuhlmann (EDO zaterdag), David Almeida (Xerxes DZB), Mike Brantjes (OFC), Kevin Sip (Oegstgeest), Reinhard Breinburg (stopt), Bart Freke (Rijnsburgse Boys), Mike Filippo (FC Lisse), Derek van der Plas (stopt), Sander van Duijn, Dick van der Toorn, Corstiaan Paap en Jaber Akhrif (allen Valken ’68)

Eerste Klasse

SJC

Gekomen: Kees Zethof (Foreholte), Abbas al Tamimy (ADO), Safou Cherkaoui, Timo Ruigrok (beide Noordwijk), James Dhanai (DSO), Matthijs Guyt (Foreholte), Raymond van Heyningen (FC Boshuizen)

Vertrokken: Laurens Mouter (Teylingen, coach), Hans van den Bosch, Jeffrey van Gijlswijk, Kevin van Gijlswijk, Guus van der Hoeven (allen gestopt), Rob van der Plaat (UVS)

Valken ’68
Gekomen: Sander van Duijn, Dick van der Toorn, Corstiaan Paap en Jaber Akhrif (allen Quick Boys), Teun Guijt (Oegstgeest), Johan Le Van (Rijnsburgse Boys), Phinney Disseldorp (Voorschoten’97), Jan van Duyn (Noordwijk)
Vertrokken: Hans van der Bent (Quick Boys), Remco van der Bosch (gestopt), Erik van Duijn (gestopt), Mark van Duijn (Katwijk), Leon Kuijt (Katwijk), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Harmen de Vries (gestopt)

Tweede Klasse

FC Lisse

Gekomen: Jelle Boot (Kagia), Ronny Grimbergen, Johan Prins, Rob Vermeulen, Rens Versluis, Lex van der Zijden (allen lage senioren), Stefan van Oosten (Teylingen), Stephan Worms (DIOS).

Vertrokken: Timo Meskers, Pim Schalk (beiden Kagia), Nick van Schagen (gestopt).

Foreholte

Gekomen: Marcel IJzendoorn (VVSB, coach), Ralph Schiebroek (Docos zondag)

Vertrokken: Kees Zethof (SJC, coach), Bram van der Lans (stopt), Tjeerd van der Zwaan (lager elftal), Matthijs Guyt (SJC)

Derde Klasse

Kagia

Gekomen: Anton Wijsman (VVSB, coach), Timo Sluymer, Rens Lamboo, Ajay Mahli, Bas Zonneveld, Jelle Dodeman, Rob Meulenbroek, Timo Meskers en Pim Schalk, Dirk Jan Ligtenberg (FC Lisse), Mark Zonneveld en Remon de Wit (overige senioren Kagia) en Ken Rahhal en Dave Verburg (jeugd Kagia)

Vertrokken: Jerry Ubink (trainer, Oegstgeest), Jeffrey Nijenhuis, Rutger Goudriaan, Ferry Scholte, Arjan van der Lans, Ronald Rovers, Kevin van Dijk, Sander van der Niet en Jeroen van Iperen (allen lager elftal), Jordy Quakernaat, Jelle Boot en Maarten van der Knaap (allen FC Lisse), Max van der Schinkel (gestopt)

SV Hillegom

Gekomen: Frank de Groot (Ter Leede), Jeroen Dedel (FC Lisse), Jasper van de Loo (DIOS), Joey Hogeman (VVSB zat.), Daniel Nuyens, Mark Leurs, Robert van Bakel (allen Geel Wit)

Vertrokken: Tim van Lierop, Melroy van der Tol, Rene Maat (lager elftal), Tim van Klink (RCH), Abdul Bouziza (stopt).

Teylingen

Gekomen: Laurens Mouter (SJC, coach), Rob van Arkel (Foreholte), Habtamu Franke, Daan Heemskerk, Thomas van Kesteren, Sake van Loo, Dennis van den Nouwland, Patrick van der Zanden, Jaap Zwetsloot (allen eigen jeugd), Vincent Jongen, Gerben Laarman (beiden Ter Leede)

Vertrokken: trainer Erwin van der Zee (DOSR, coach), Stefan van Oosten (FC Lisse), Tom van der Vlugt (Ter Leede).

Van Nispen

Gekomen: René Ras (Nicolaas Boys, coach), Jelle Vleugel, Walter van den Berg, Bart van Eeden (allen VVSB)
Vertrokken: Stephan Spruijt, (Warmunda, coach)


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 20 aug.
Oefenduels
Valken '680-1DEM 2
Teylingen 2-0Kagia
Van Nispen (zat.)2-1FC Lisse 2
Wo. 21 aug.
Oefenduels
ARC4-0Foreholte
Do. 22 aug.
Oefenduels
Hoofddorp5-1Hillegom
Za. 24 aug.
Scheveningen0-2Katwijk
Ter Leede2-0VVSB
Hoek1-0FC Lisse
Rijnsburgse Boys2-1De Treffers
Quick Boys1-1Noordwijk
Oefenduels
Noordwijk 21-2Van Nispen (zat.)
FC Rijnvogels1-1SJC
Valken '683-5Excelsior Maassluis 2
Kagia2-0VVSB (zat.)
TeylingenTer Leede 2
Zo. 25 aug.
Oefenduels
Van Nispen (zon.)14.00Onze Gazellen