Het zijn mindere tijden voor vv Katwijk. De ploeg werd voorafgaand aan het seizoen betiteld als één van de favorieten voor het kampioenschap in de Tweede Divisie, maar kon die verwachtingen vooralsnog niet waarmaken. Op bezoek bij Spakenburg (4-2 verlies) ging het weer fout voor de oranjehemden en dus zochten een aantal supporters verhaal toen de bus aankwam op De Krom.

Een handje vol supporters wachtte de bus op bij aankomst op het eigen sportpark. Volgens getuigen ging een gedeelte van de spelersgroep in gesprek met de supporters, maar bleef het verder rustig. Daarnaast riepen de aanhangers van de club om het ontslag van trainer Jan Zoutman.

Volgens technisch manager Cees Bruinink viel het allemaal wel mee rondom de spelersbus. ,,Er waren wat mensen die van het sportpark kwamen en waarschijnlijk richting huis gingen. Er is even gepraat rondom de spelersbus, maar het bleef vrij rustig”, aldus de technische man  van de club.

In Bunschoten-Spakenburg liep de ploeg van Zoutman tegen de zesde averij van het seizoen op. Er werd twee keer gelijkgespeeld en vier keer verloren. Het gat met koploper IJsselmeervogels bedraagt ‘slechts’ vijf punten, maar als Koninklijke HFC zondagmiddag wint, is dat gat zes punten.

Foto:  Peter Teunissen en Omroep West

Lees ook:Quick Boys stunt tegen IJsselmeervogels, Katwijk onderuit in Spakenburg


REACTIES OP DIT ARTIKEL

BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Di. 12 nov.
Districtsbeker
SJC20.00SVC '08
Oefenwedstrijd
Katwijk20.00FC Lisse
Warmunda 20.00Ter Leede 2
Do. 14 nov.
Oefenwedstrijd
Ter Leede19.00SJC
Za. 16 nov.
Noordwijk14.30HHC Hardenberg
FC Lisse14.30SteDoCo
Sporting Leiden14.30VVSB (zat.)
ASWH15.00Quick Boys
Warmunda15.00Hazerswoude Boys
Katwijk15.30De Treffers
Koninklijke HFC15.30Rijnsburgse Boys
VVSB18.00GOES
Districtsbeker
FC Rijnvogels14.30Roda '76
Brielle14.30Kagia
Zo. 17 nov.
ASC14.00Foreholte
Van Nispen (zon.)14.00Spaarnwoude