De groepsfase van de Districtsbeker zit er grotendeels op, alleen SJC en Noordwijk werken midweeks nog een wedstrijd af. Hier het overzicht van categorie 1, waarin clubs uit de Hoofdklasse en Eerste Klasse uikomen. Quick Boys, Ter Leede, Katwijk en FC Rijnvogels hebben zich geplaatst voor de volgende ronde. Noordwijk en SJC moeten dat nog zien af te dwingen.

Poule 03
23/08: Noordwijk- Kennemers 1-0, Odin’59- AFC’34 4-1
27/08: Kennemers- Odin’59 2-1
30/08: Odin’59- Noordwijk 3-2
31/08: Kennemers- AFC’34 1-5
03/09: AFC’34- Noordwijk

1 Odin’59 3-6, 2 Noordwijk 2-3, 3 AFC’34 2-3, 4 Kennemers 3-3

Poule 05
20/08: Chabab- Foresters 3-1 (gestaakt vanwege invallen duisternis)
23/08: Valken’68- Katwijk 0-6 (
27/08: Foresters- Valken’68 1-4, Katwijk- Chabab 9-0
30/08: Chabab- Valken’68 4-2 , Katwijk- Foresters 6-1

1 Katwijk 3-9, 2 Chabab 3-6, 3 Valken’68 3-3, 4 Foresters 3-0

Poule 06

20/08: Breukelen- De Dijk 2-3
23/08: SJC- Ter Leede 1-1
27/08: Ter Leede- Breukelen 4-1
30/08: Breukelen- SJC 4-1, Ter Leede- De Dijk 1-1
02/09: De Dijk- SJC

1 Ter Leede 3-5, 2 De Dijk 2-4, 3 Breukelen 3-3, 4 SJC 2-1

Poule 12
23/08: Quick- Quick Boys 3-3, FC Boshuizen- GHC 4-4
26/08: GHC- Quick afgelast, Quick Boys- FC Boshuizen 3-0
30/08: GHC- Quick Boys 1-4
31/08: Quick- FC Boshuizen 3-5
02/09: GHC- Quick

1 Quick Boys 3-7, 2 FC Boshuizen 3-4, 3 Quick 2-1, 4 GHC 2-1

Groep 1, Poule 13
23/08: Voorschoten’97- RKAVV 2-6, Rijnvogels- Alphense Boys 2-0
26/08: Alphense Boys- Voorschoten’97 3-1, RKAVV- Rijnvogels 2-1
30/08: Voorschoten’97- Rijnvogels 0-2
31/08: Alphense Boys- RKAVV 2-3

Stand: 1 RKAVV 3-9, 2 FC Rijnvogels 3-6, 3 Alphense Boys 3-3, 4 Voorschoten’97 3-0

Bron: Leidenamateurvoetbal.nl

Foto: Aad de Winter/www.bobkat.nl


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 10 sept.
Oefenduels
Rijnsburgse Boys4-2VVSB
Noordwijk3-1SJC
Katwijk8-2DEM
Hillegom5-1Kagia
Za. 14 sept.
Noordwijk5-1ASWH
Excelsior Maassluis1-4Katwijk
Barendrecht0-2FC Lisse
Ter Leede3-2Hoek
FC 's-Gravenzande0-1FC Rijnvogels
Quick Boys 0-2Kozakken Boys
IJsselmeervogels1-1Rijnsburgse Boys
Districtsbeker
Valken' 683-3Forum Sport
VVSB (zat.)1-3Zevenhoven
Legmeervogels3-5Kagia
Van Nispen (zat.)2-3Zandvoort
Warmunda3-5KSD-Marine
Zo. 15 sept.
HBS1-0SJC
Districtsbeker
Hillegom2-4HBC
ROAC0-0Foreholte
Teylingen0-2VUC
Van Nispen (zon.)3-1REMO