De groepsfase van de Districtsbeker zit er grotendeels op. Hier het overzicht van categorie 2 (met dank ook aan Leidenamateurvoetbal), waarin clubs vanaf de Tweede Klasse spelen. Hier gingen alleen de groepswinnaar door. Foreholte, Kagia, SV Hillegom  slaagden in die missie.

Poule 11
19/08: Meerburg- RCL 2-3, FC Lisse (zo)- Zevenhoven 3-0.
26/08: RCL- FC Lisse (zo) 3-1 (), Zevenhoven- Meerburg 2-0
30/08: Zevenhoven- RCL 0-2
31/08: Meerburg FC Lisse (zo) 1-4

1 RCL 3-9, 2 FC Lisse 3-6, 3 Zevenhoven 3-3, 4 Meerburg 3-0

Poule 12
19/08: Quick Boys 2- VELO 2 (zo) 0-0, SVC’08- Foreholte 0-1
26/08: Foreholte- Quick Boys 2 2-2, VELO 2- SVC’08 0-3
30/08: Quick Boys 2- SVC’08 7-1
31/08: Foreholte- VELO 2 2-1

1 Foreholte 3-7, 2 Quick Boys 2 3-5, 3 SVC’08 3-3, 4 VELO 2-1

Poule 01
19/08: Kagia- Warmunda (zo) 1-0, VV Leiden- Van Nispen 2-1
26/08: Van Nispen- Kagia 3-3, Warmunda (zo)- VV Leiden 2-3
30/08: Kagia- VV Leiden 5-4
31/08: Van Nispen- Warmunda (zo) 2-0

1 Kagia 3-7, 2 VV Leiden 3-6, 3 Van Nispen 3-4, 4 Warmunda (zo) 3-0

Poule 02
19/08: Roodenburg (zo)- UVS 0-4, Teylingen- Lugdunum 0-1
26/08: Lugdunum- Roodenburg (zo) 3-3,  UVS- Teylingen 1-1
30/08: Lugdunum- UVS 0-2
31/08: Roodenburg (zo)- Teylingen 2-2

1 UVS 3-7, 2 Lugdunum 3-4, 3 Teylingen 3-2, 4 Roodenburg (zo) 3-2

Poule 60
23/08: HBC –VEW 0-5

24/08: SV Hillegom – Olympia 3-0

27/08: VEW – SV Hillegom 0-5, Olympia-HBC 4-2

30/08: Olympia – VEW 4-2, HBC – SV Hillegom 0-7,

1. SV Hillegom 3-9, 2. Olympia 3-6, 3. VEW 3-3. 4. HBC 3-0

Bron: Leidenamateurvoetbal


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 10 sept.
Oefenduels
Rijnsburgse Boys4-2VVSB
Noordwijk3-1SJC
Katwijk8-2DEM
Hillegom5-1Kagia
Za. 14 sept.
Noordwijk5-1ASWH
Excelsior Maassluis1-4Katwijk
Barendrecht0-2FC Lisse
Ter Leede3-2Hoek
FC 's-Gravenzande0-1FC Rijnvogels
Quick Boys 0-2Kozakken Boys
IJsselmeervogels1-1Rijnsburgse Boys
Districtsbeker
Valken' 683-3Forum Sport
VVSB (zat.)1-3Zevenhoven
Legmeervogels3-5Kagia
Van Nispen (zat.)2-3Zandvoort
Warmunda3-5KSD-Marine
Zo. 15 sept.
HBS1-0SJC
Districtsbeker
Hillegom2-4HBC
ROAC0-0Foreholte
Teylingen0-2VUC
Van Nispen (zon.)3-1REMO