Sjaak Polak is de nieuwe trainer van SJC. Dat maakten de Noordwijkers vlak na het gelijke spel tegen ADO’20 bekend. Polak volgt Kees Zethof op, die eerder in de maand november vertelde aan een andere uitdaging toe te zijn.

Polak komt over van het Haagse GDA. Daarvoor was de Hagenees coach van de reserves van Quick Boys, RSV Hoekpolder en de jeugd van Sparta Rotterdam. Als profvoetballer kwam Polak uit voor ADO Den Haag, Sparta, FC Twente, Excelsior, Veendam en RBC Roosendaal. Hij sloot zijn voetballende carrière af bij de amateurs van Scheveningen, waarmee hij promoveerde naar de Topklasse. Polak is inmiddels in het bezit van een TC 1-diploma en mag daarom als trainer uitkomen in de Hoofdklasse.

SJC ontving naar verluidt veertien sollicitaties van trainers die graag voor de groep wilden staan op de Lageweg. De technische commissie koos vier kandidaten uit. De twee meest geschikte kandidaten zijn daarna in gesprek geweest met de spelersraad van SJC. Uiteindelijk werd er unaniem voor Polak gekozen.


REACTIES OP DIT ARTIKEL

BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Di. 12 nov.
Districtsbeker
SJC2-4SVC '08
Oefenwedstrijd
Katwijk6-4FC Lisse
Warmunda 3-0Ter Leede 2
Do. 14 nov.
Oefenwedstrijd
Ter Leede2-2SJC
Za. 16 nov.
Noordwijk14.30HHC Hardenberg
FC Lisse14.30SteDoCo
Sporting Leiden14.30VVSB (zat.)
ASWH15.00Quick Boys
Warmunda15.00Hazerswoude Boys
Katwijk15.30De Treffers
Koninklijke HFC15.30Rijnsburgse Boys
VVSB18.00GOES
Districtsbeker
FC Rijnvogels14.30Roda '76
Brielle14.30Kagia
Zo. 17 nov.
ASC14.00Foreholte
Van Nispen (zon.)14.00Spaarnwoude