Tegenwoordig vinden bij veel voetbalclubs na het seizoen vaak soms complete volksverhuizingen plaats. Vandaag (15) juni was de laatste dag om te kunnen overschrijven. VIDB heeft alle ontwikkelingen bij de zondagclubs op een rijtje gezet. 

VVSB

Nieuw: Tommy Bekooij (Quick Boys), Olaf Schell (EDO), Sten Admiraal en Jimmy Spruit (FC Utrecht onder 19), Ruben Valk (Jong Sparta), Nils van Eeden, Koen Damen, Jeroen de Groot, Jim van Eeden, Jaap Roeleven en Rien de Jong (eigen jeugd)
Vertrokken: Michael van Laere en Raimond Duivenvoorde (beide gestopt), Joey Pouw (Ajax amateurs), Mo Berdai (FC Boshuizen), Rick Koeckhoven (UDO), Thijs Griffioen (SCH ’44), Luc van den Burg (lager elftal), Bas Verdegaal en Walter Alkemade

SJC

Nieuw: Marvin Sloos (GHC), Rick Van Dijk en David Verweij (beide Lisse zon.), Rick Kloos (UDO), Ahmed Fernane (Voorschoten zon.), Kees Zethof (Noordwijk jeugd), Jelle Veenvliet, Tim Gorter, Dwin van Oosten, Jasper Olthof, Stan Ruigrok en Thomas Steenvoorden (allen eigen jeugd)
Vertrokken: John Hoogeveen (stopt), Richard Versteden (RKAVV), Vincent Solleveld (Warmunda), Roy Beyer, Tom van Ruiten (SV Hillegom), Safou Cherkaoui, Danny Schelvis (lager elftal) en Mike van Dam (lager elftal Noordwijk)

Foreholte

Nieuw: Koen de Vries (Ter Leede), Chris Guijt, Pim Spreeuw, Casper Brabander, Bas Rotteveel, Jim Duindam, Joost van Dam (allen eigen jeugd), Thijs Hoek (lager elftal)
Vertrokken: Wessel Gozeling en Joery van der Post (beide stoppen)

FC Lisse

Nieuw: Stephan Spruijt (Warmunda, coach), Nick van Schagen (geen club), Timo Meskers (Kagia) en Rene Rusman (geen club)
Vertrokken: Laurens van der Voort (Voorschoten ’97 zon.), David Verweij en Rick van Dijk (beide SJC), Jelco Keizer (stopt)

SV Hillegom

Nieuw: Maurice van der Neut (SCW), Tom van Ruiten (SJC), Wouter Kalverda (vv Groninger Boys), Alex Schoneveld, Bas Tebbens en Jelle Damen (eigen jeugd)
Vertrokken: Robert van Bakel (Overbos), Mark Hulsebosch, Roel Jongejan en Corneel Berg (lager elftal)

Van Nispen

Nieuw: August Geerlings (VVSB), Niels Pennings (geen club), Ferdi Smit, Bastiaan Jansen, Luc van Saase, Mark de Groot en Steven Dinjens (eigen jeugd)
Vertrokken: Dennis Meiland (stopt) en Wouter van der Reijd


REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 20 aug.
Oefenduels
Valken '680-1DEM 2
Teylingen 2-0Kagia
Van Nispen (zat.)2-1FC Lisse 2
Wo. 21 aug.
Oefenduels
ARC4-0Foreholte
Do. 22 aug.
Oefenduels
Hoofddorp5-1Hillegom
Za. 24 aug.
Scheveningen14.30Katwijk
Ter Leede14.30VVSB
Hoek14.30FC Lisse
Rijnsburgse Boys15.00De Treffers
Quick Boys15.30Noordwijk
Oefenduels
Noordwijk 210.30Van Nispen (zat.)
FC Rijnvogels11.30SJC
Valken '6812.00Excelsior Maassluis 2
Kagia14.30VVSB (zat.)
Teylingen15.00Ter Leede 2
Zo. 25 aug.
Oefenduels
Hillegom14.00ZSGOWMS
Van Nispen (zon.)14.00Onze Gazellen