Terwijl het leeuwendeel van de voetbalclubs in onze regio genieten van een welverdiende vakantie is er achter de schermen druk gewerkt aan het oefenprogramma van de verschillende clubs. Wij proberen op deze pagina het overzicht van jouw favoriete club zo compleet en up-to-date mogelijk te houden. Check hier de vriendschappelijke duels van jouw favoriete vereniging.

Staat het programma van jouw favoriete club er (nog) niet tussen en is de voorbereiding van jouw vereniging inmiddels al wel bekend? Of zie je een klein foutje? Tip ons dan via redactie@voetbalindebollenstreek.nl!

Tweede Divisie

vv Katwijk
12-07: FC Rijnvogels – Katwijk 2-1
04-08: Katwijk – FC Dordrecht 1-0
07-08: Ter Leede – Katwijk 1-1
11-08: Katwijk – SJC 1-0
14-08: Katwijk – Quick 7-4
18-08: Katwijk – Jong Volendam 1-0

Rijnsburgse Boys
23-06: Rijnsburgse Boys – FC Corinthians Kent (Eng.) 6-0
21-07: Eerste training tweede blok

28-07: Rijnsburgse Boys – Spijkenisse 2-0
31-07: Rijnsburgse Boys – Ter Leede 2-1
04-08: Rijnsburgse Boys – Feyenoord (am.) 0-1
07-08: Westlandia – Rijnsburgse Boys afg.
11-08: Noordwijk – Rijnsburgse Boys 1-4
14-08: Rijnsburgse Boys – SJC 4-0
18-08: Rijnsburgse Boys – Ajax (ama.) – KNVB-beker – 3-1

VVSB
23-06: VVSB – Ajax 0-7
21-07: Eerste training tweede blok

31-07: VVSB – Quick Boys 4-4
04-08: Ter Leede – VVSB 0-1
09-08: VVSB – Jong ADO Den Haag 2-2
14-08: FC Rijnvogels – VVSB 0-1
18-08: VVSB – Spijkenisse 2-2
22-08: Uno Animo – VVSB  –  KNVB-beker – 1-6

Derde Divisie

FC Lisse
25-06: Eerste training eerste blok
03-07: Jodan Boys – FC Lisse 4-1
10-07: Telstar – FC Lisse 5-0
04-08: FC Lisse – Jong ADO Den Haag 3-1
07-08: FC Lisse – Jong Volendam 1-1
11-08: FC Lisse – Ter Leede 1-1
14-08: Excelsior Maassluis – FC Lisse 0-2
18-08: SDC Putten – FC Lisse 2-2
22-08: SJC – FC Lisse – KNVB-beker 0-2

Quick Boys

14-07: Eerste training
21-07: Quick Boys – FC Rotterdam Oost 3-1

28-07: Kozakken Boys – Quick Boys 3-5
31-07: VVSB – Quick Boys 4-4
04-08: Quick Boys – Jodan Boys 5-0
07-08: Quick Boys – OFC 1-1
11-08: Quick Boys – USV Hercules 1-0
11-08: Quick Boys – Jong Sparta 1-2
18-08: DOVO – Quick Boys –  KNVB-beker –  3-0

vv Noordwijk
21-07: Noordwijk – City Pirates (Bel.) 1-2
28-07: Noordwijk – Excelsior Maassluis 2-3
31-07: Noordwijk – Jong Feyenoord 1-1
04-08: AFC – Noordwijk 1-1
11-08: Noordwijk – Rijnsburgse Boys 1-4
18-08: s.v. Oss – Noordwijk  – KNVB-beker 2-4
21-08: IJsselmeervogels – Noordwijk – KNVB-beker – 2-3

SJC
31-07: Jong Sparta – SJC 4-0
07-08: Scheveningen – SJC 1-2
11-08: Katwijk – SJC 1-0
14-08: Rijnsburgse Boys – SJC 4-0
18-08: SJC – Jodan Boys 3-2
22-08: SJC – FC Lisse – KNVB-beker –  0-2

Hoofdklasse

Ter Leede
21-07: Trainingsdag (13.00-16.00)
28-07: Ter Leede – OFC 0-0
31-07: Rijnsburgse Boys – Ter Leede 2-1
04-08: Ter Leede – VVSB 0-1
07-08: Ter Leede – Katwijk 1-1
11-08: FC Lisse – Ter Leede 1-1
14-08: Ter Leede – FC Boshuizen 6-0
18-08: OFC – Ter Leede 0-0
21-08: ARC – Ter Leede 3-4
25-08: Alphense Boys – Ter Leede 3-4

FC Rijnvogels
09-07: Eerste training (19.30)
12-07: FC Rijnvogels – vv Katwijk 2-1
19-07: FC Rijnvogels – Olympia Haarlem 6-0
06-08: Eerste training tweede blok
11-08: FC Rijnvogels – Quick 0-2
14-08: FC Rijnvogels – VVSB 0-1
18-08: IJsselmeervogels – FC Rijnvogels 4-0
21-08: Legmeervogels – FC Rijnvogels 0-4
25-08: FC Rijnvogels – Be Quick ’28 5-1

Eerste Klasse (zondag)

Hillegom
05-08: Eerste training
12-08: Hillegom – Olympia Haarlem 3-4
18-08: Hillegom – ASV Dronten 3-3
26-08: Hillegom – Hoofddorp – afg.
28-08: Hillegom – Zandvoort – MidWest Cup – 4-2
02-09: Teylingen – Hillegom – Districtsbeker – (14.00)
08-09: Hillegom – Zandvoort – Districtsbeker – (17.00)
11-09: Stormvogels – Hillegom – MidWest Cup – (20.00)
15-09: Valken ’68 – Hillegom – Districtsbeker – (17.00)

Tweede Klasse (zaterdag)

Valken ’68
18-08: Valken ’68 – sv Zandvoort 2-5
21-08: Valken ’68 – Van Nispen (zat.) 5-0
25-08: Valken ’68 – Excelsior Maassluis 2 5-2
28-08: Valken ’68 – Alphense Boys 3-2
01-09: Zandvoort – Valken ’68 – Districtsbeker – (15.00)
08-09: Valken ’68 – Teylingen – Districtsbeker – (17.00)
15-09: Valken ’68 – sv Hillegom – Districtsbeker – (17.00)
18-09: Valken ’68 – LSVV ’70 (20.00)

Tweede Klasse  (zondag)

Teylingen
12-08: Eerste training
18-08: Teylingen – VVSB (zat.) 3-0
21-08: Kagia – Teylingen 2-0
25-08: Velsen – Teylingen afg.
02-09: Teylingen – Hillegom – Districtsbeker – (14.00)
08-09: Valken ’68 – Teylingen – Districtsbeker – (17.00)
15-09: Teylingen – Zandvoort – Districtsbeker – (17.00)

Foreholte
19-08: RKDEO – Foreholte 3-2
25-08: Foreholte – Ter Leede 1/2 2-2
01-09: Foreholte – DoCoS – Districtsbeker – (17.00)
09-09: FC Boshuizen – Foreholte – Districtsbeker – (14.00)
16-09: Foreholte – Oliveo – Districtsbeker – (14.00)

Derde Klasse (zaterdag)

Van Nispen (zat.)
11-08: DoCoS – Van Nispen 1-1
21-08: Valken ’68 – Van Nispen 5-0
25-08: Noordwijk 2 – Van Nispen 2-1
01-09: Van Nispen (zat.) – Siveo – Districtsbeker – (14.30)
08-09: Ter Leede 2 – Van Nispen (zat.) – Districtsbeker – (10.30)
15-09: Van Nispen (zat.) – Kickers ’69 – Districtsbeker –  (14.30)

Kagia
18-08: Kagia – Floreant 2-1
21-08: Kagia – Teylingen 2-0
25-08: Kagia – Rohda ’76 6-1
01-09: NSV – Kagia – Districtsbeker – (14.30)
08-09: Kagia – Sportief – Districtsbeker – (14.30)
15-09: Kagia – Zevenhoven – Districtsbeker – (14.30)

VVSB (zat.)
11-08: Eerste training (11.00)
18-08: Teylingen – VVSB (zat.) 3-0
21-08: FC Lisse 2 – VVSB (zat.) 5-1
01-09: Rijnsburgse Boys 2 – VVSB (zat.) – Districtsbeker – (11.30)
08-09: VVSB (zat.) – SJC (zat.) – Districtsbeker – (14.30)
15-09: VVSB (zat.) – TAC ’90 – Districtsbeker – (14.30)

Derde Klasse (zondag)

Van Nispen (zon.)
18-08: Van Nispen (zon.) – SVIJ 2-1
26-08: VVH (zon.) – Van Nispen (zon.) 0-0
02-09: Van Nispen (zon.) – Steeds Hooger – Districtsbeker – (14.00)
04-09: VSV – Van Nispen (zon.) (20.00)
09-09: Stolwijk – Van Nispen (zon.) – Districtsbeker – (14.00)
16-09: Van Nispen (zon.) – HDV – Districtsbeker – (14.00)

Warmunda
12-08: Eerste training
19-08: RCH – Warmunda 4-2
21-08: Sporting Leiden – Warmunda 4-3
25-08: Lugdunum – Warmunda 4-1
26-08: Openingsdag
28-08: Onze Gezellen – Warmunda 1-7
02-09: Quick 2 – Warmunda – Districtsbeker – (11.00)
04-09: Warmunda – NSV Noorden (20.00)
09-09: Warmunda – Toofan – Districtsbeker – (14.00)
16-09: Wanica Star – Warmunda – Districtsbeker – (14.30)

Archieffoto: Aad de Winter / Bobkat.nl

Lees ook: ‘Transferoverzicht: het complete overzicht’




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Wie maakt de meeste goals?

Programma & Uitslagen

Za. 24 nov.
GVVV14.30VVSB
Jong FC Groningen14.30Noordwijk
FC Lisse14.30Eemdijk
SC Feyenoord14.30Ter Leede
Swift14.30FC Rijnvogels
Te Werve14.30Valken '68
Zwammerdam14.30Van Nispen (zat.)
Blauw-Zwart14.30VVSB (zat.)
Stormvogels VVIJ14.30Kagia
Quick Boys15.00Achilles '29
FC Lienden15.30Katwijk
Rijnsburgse Boys15.30Scheveningen
SJC18.00Hoek
Zo. 25 nov.
Hillegom14.00AFC '34
KDO14.00Foreholte
RVC '3314.00Teylingen
Graaf Willem II/VAC14.00Van Nispen (zon.)
Alphen14.00Warmunda