Gisteravond, woensdag 15 juni, sloot de overschrijvingsdatum voor amateurvoetballers. Hierbij het complete overzicht voor het zondagvoetbal, keurig op een rijtje gezet door VIDB. 

VVSB

Gekomen Mitchell Bolck (Katwijk), Michael Schouten (FC Boshuizen), Tom Broekhuizen en Guido Pauw (beide FC Lisse), Younes Seghrouchni (Alphense Boys), Richelo Fecunda (HBS), Victor Schipholt, Max van der Boog, Ben Menken, Youri van Steijn en Berend de Jong (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Brandon Zigo Tichem (Westlandia), Stijn van der Slot (studie in Amerika), Koen Damen (Van Nispen), Jimmy Spruit

SJC

Gekomen: Sander Bosma en Nikos den Otter (VV Noordwijk), Sven Kokkedee (UVS jeugd), Jordy Hoogervorst, Tim de Bruin, Nick Schreuder, Danny Haasnoot, Dennis van Eeden, Jarret Glasbergen, Donald Rubingh en Freek Engel (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Jordy Groot (Quick Boys), Matthijs Guyt (Foreholte), Ahmed Fernane (Meerburg)

SV Hillegom

Gekomen: Tom ten Have, Joost Meiland (FC Lisse Zondag), Niels de Jong (Aalsmeer), Mike van Veen (FC Lisse Zaterdag), Davey Braggaar (Ter Leede), Derk van Winsen (was gestopt), Toine Evers en Calvin Arentse (FC Lisse jeugd), Luuk Buitendijk, Joris van Dongen, Remco Stroombergen en Sonny van Rooden (eigen jeugd)

Vertrokken: Tim Maitan (stopt), Jasper Boot (SV Hillegom 3), Kevin van Aalst (stopt), Bas Staats, Bart van Saase, Nick Duwel, Ramon van der Zwet, Daniel Nuijens, Patrick Koning, Moreno van Eijk en Rogier Fenger (allen lager elftal), Tom van Ruiten (eerder gestopt), Ruben Beentjes (De Kennemers)

Foreholte

Gekomen: Joost den Hollander (UDO), Sejad Navabi (UVS), Matthijs Guijt (SJC), Patrick Roukema (ARC), Tjeerd van der Zwaan (was gestopt), Jelmer Pool, Wytse Ligtvoet, Rick Brabander, Wouter Nolles, Joeri Stavleu en Joost Verhart (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Niels van Schie (gestopt), Tim Vincenten (Teylingen), Wouter Vlasveld, Rutger Wiering, Dafydd Helmus, Mats Schrama, Thijs Hoek en Stefan Post (allen lager elftal)

Teylingen

Gekomen: Tom van der Vlugt, Tim Seegers, Daan de Vilder en Francis Zoet (allen Ter Leede), Jordy van den Wijngaard (Voorschoten zondag), Tim Vincenten (Foreholte), Rik Prange, Collin Bey  en Doniel Martha (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Bob van der Vlugt (Teylingen 2)

Van Nispen

Gekomen: Koen Damen, Yoeri van Steijn (beide VVSB), Bart Duivenvoorde, Teun Aartman, Ted Duivenvoorde, Bart Smit en Roel Verhoeven (allen lager elftal), Job van Eeden, Ruben van der Linden en Bren Zonneveld (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Walter van den Berg, Max Oostenrijk (beide VVSB, lager elftal), Samir Krupic en Derek van der Slot (beide gestopt), Glenn Nederstigt (lager elftal), Ralf Pompe (SV Hillegom zaterdag)

Foto: Cees Admiraal

REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 10 sept.
Oefenduels
Rijnsburgse Boys4-2VVSB
Noordwijk3-1SJC
Katwijk8-2DEM
Hillegom5-1Kagia
Za. 14 sept.
Noordwijk5-1ASWH
Excelsior Maassluis1-4Katwijk
Barendrecht0-2FC Lisse
Ter Leede3-2Hoek
FC 's-Gravenzande0-1FC Rijnvogels
Quick Boys 0-2Kozakken Boys
IJsselmeervogels1-1Rijnsburgse Boys
Districtsbeker
Valken' 683-3Forum Sport
VVSB (zat.)1-3Zevenhoven
Legmeervogels3-5Kagia
Van Nispen (zat.)2-3Zandvoort
Warmunda3-5KSD-Marine
Zo. 15 sept.
HBS1-0SJC
Districtsbeker
Hillegom2-4HBC
ROAC0-0Foreholte
Teylingen0-2VUC
Van Nispen (zon.)3-1REMO