Björn Haggerty speelt dit seizoen toch bij SJC. Afgelopen mei ketste die transfer nog af, omdat de 20-jarige doelman koos voor een avontuur bij Top Oss. Nog voor het seizoen startte in de Keuken Kampioen Divisie, besloot de keeper om daar z’n contract in te leveren en z’n focus te leggen op het afronden van zijn studie.

Vorig jaar speelde Haggerty voor FC Lisse. Hij streed daar samen met Wesley Storm voor een plek achter eerste doelman Brian van der Werff.  Uiteindelijk kwam hij nog tot tien duels onder de lat op Ter Specke.

De transfer kwam afgelopen donderdag rond. Zaterdag zat hij voor het eerst op de bank in de wedstrijd tegen DOVO.

Selectie 2018 / 2019

SJC

Blijft: Sjaak Polak (trainer), Stef van der Zalm, Jordy Groot, Abbas al Tamimy, Juriaan van Duijn, Raymond van Heijningen, Stan Ruigrok, Mike Oude Veldhuis, Joep Kokkelkoren, Tom Duindam, Tom Broekhuizen, Kevin Schelvis, Roy Haasnoot, Mark Turk, Jelle van Went, Tim de Bruin, Rick van Dijk

Vertrekt: Mike Verhoek (stopt), Jeroen Dedel (sv Hillegom), Timo Ruigrok (VVSB), Jelle Veenvliet (Foreholte), David Verweij (FC Lisse), Marvin Sloos (UVS), Benji Broekhof (stopt), Dandy Steenvoorden (stopt)

Nieuw: Melvin van Stijn (Ter Leede), Hakan Bayram (FC Boshuizen), Bas Beijersbergen (Ter Leede), Luuk Zonneveld (Van Nispen (zon.)), Dario Lovecchio (VVSB), Demir Strojil (vv Katwijk), Nagier Bonevacia (clubloos), Mauro Kloppert (RVVH), Wessel van der Linde (Quick Boys – jeugd), Jacques Drakpé (clubloos), Trency Kapata (vv Smitshoek), Aaron Koeman (vv Noordwijk), Mike van Toor (GDA), Youssef El Baouchi (Westlandia), Björn Haggerty (FC Oss)

Foto: Hubert Habers

Lees ook: ‘Haggerty zegt SJC af voor profclub’




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 17 sept.
Oefenduel
Quick Boys20.00TOGB
Za. 21 sept.
Katwijk12.30Quick Boys
FC Lisse14.30VVSB
Rijsoord14.30FC Rijnvogels
HVC'1014.30Valken '68
Soccer Boys14.30Kagia
VVSB (zat.)14.30Nieuwkoop
Rijnsburgse Boys15.00Jong Volendam
ONS Sneek15.00Ter Leede
Van Nispen (zat.)15.00DoCoS
SJC (zat.)16.00Warmunda
TEC18.00Noordwijk
Zo. 22 sept.
SJC14.00Quick '20
Hillegom14.00ASC
Foreholte14.00RKDEO
Altior14.00Teylingen
VSV14.00Van Nispen (zon.)