De samenwerking tussen Quick Boys en Hamza Boukhari strandt na één seizoen. De veelzijdige aanvaller kwam vorige zomer over van de beloften van FC Utrecht. 

De handige Boukhari meldde zich begin dit seizoen met zijn zaakwaarnemer Peter R. de Vries op Nieuw Zuid en dwong na een goede testwedstrijd tegen SJC, waarin hij twee keer scoorde, een contract af. Daar had de 22-jarige speler zich waarschijnlijk iets meer van voorgesteld: tot nog toe kwam hij tot negen optredens in de Derde Divisie.

Waar Boukhari zijn carrière voort gaat zetten, is nog niet bekend.

Lees ook: Schorsing valt lager uit voor De Ruiter na hoger beroep

Quick Boys

Selectie 2018/2019

Blijft: Yordi TeijsseRicardo Kuyvenhoven, Tim Bloemendaal, Chris Guijt, Pim van der Plas, Martijn de Zwart, Joey Ravensbergen, Mohamad Mahmoed, Jesse van Nieuwkerk, Dennis van der Plas, Noah Barendse, Willem Schonenberg, Martijn Rog, Luuk Steenbergen, Koen van Liempt, Laurens Mouter (assistent-trainer)

Nieuw: Kenny Anderson (per direct), Gert Aandewiel (trainer, per direct), Ivailo Staal (FC Rijnvogels), Paul van der Helm (HBS), Vlatko Laziç (per direct), Marc de Kruijs (Ter Leede), Derek van der Plas (assistent-trainer), Cem Sahin (VELO), Raymond Baten (De Dijk).

Vertrekt: Jan Zoutman (trainer, per direct), Anthony Bentem (Spijkenisse), Philippe den Hartog (Capelle), Madjer Lukoki (n.n.b), Yassire Hamdani (Spijkenisse), Jesper Hogedoorn (stopt), Delano a Cohen (BVV Barendrecht), Max van Steen (FC Rijnvogels), Jesse Driebergen (FC Rijnvogels), Arie de Vreugd (FC Rijnvogels), Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Reda Kharchouch (Ajax), Hamza Boukhari (n.n.b.).




REACTIES OP DIT ARTIKEL

BEDRIJF VAN DE MAAND

Programma & Uitslagen

Za. 7 dec.
Excelsior'31 14.30FC Lisse
Ter Leede 14.30VVOG
SC Feyenoord 14.30FC Rijnvogels
SVC'0814.30Kagia
Valken'68 14.30DoCoS
VVSB (zat.) 14.30Be Fair
Roodenburg 14.30Warmunda
IJsselmeervogels 15.00Noordwijk
Quick Boys 15.00Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys 15.00TEC
Sparta Nijkerk 15.00VVSB
Van Nispen (zat.) 15.00Westlandia
Koninklijke HFC 15.30Katwijk
SV Hillegom 18.00Teylingen
Zo. 8 dec.
SJC14.00RKAVV
Foreholte14.00Concordia
Zwanenburg 14.00Van Nispen (zon.)