De samenwerking tussen Quick Boys en Hamza Boukhari strandt na één seizoen. De veelzijdige aanvaller kwam vorige zomer over van de beloften van FC Utrecht. 

De handige Boukhari meldde zich begin dit seizoen met zijn zaakwaarnemer Peter R. de Vries op Nieuw Zuid en dwong na een goede testwedstrijd tegen SJC, waarin hij twee keer scoorde, een contract af. Daar had de 22-jarige speler zich waarschijnlijk iets meer van voorgesteld: tot nog toe kwam hij tot negen optredens in de Derde Divisie.

Waar Boukhari zijn carrière voort gaat zetten, is nog niet bekend.

Lees ook: Schorsing valt lager uit voor De Ruiter na hoger beroep

Quick Boys

Selectie 2018/2019

Blijft: Yordi TeijsseRicardo Kuyvenhoven, Tim Bloemendaal, Chris Guijt, Pim van der Plas, Martijn de Zwart, Joey Ravensbergen, Mohamad Mahmoed, Jesse van Nieuwkerk, Dennis van der Plas, Noah Barendse, Willem Schonenberg, Martijn Rog, Luuk Steenbergen, Koen van Liempt, Laurens Mouter (assistent-trainer)

Nieuw: Kenny Anderson (per direct), Gert Aandewiel (trainer, per direct), Ivailo Staal (FC Rijnvogels), Paul van der Helm (HBS), Vlatko Laziç (per direct), Marc de Kruijs (Ter Leede), Derek van der Plas (assistent-trainer), Cem Sahin (VELO), Raymond Baten (De Dijk).

Vertrekt: Jan Zoutman (trainer, per direct), Anthony Bentem (Spijkenisse), Philippe den Hartog (Capelle), Madjer Lukoki (n.n.b), Yassire Hamdani (Spijkenisse), Jesper Hogedoorn (stopt), Delano a Cohen (BVV Barendrecht), Max van Steen (FC Rijnvogels), Jesse Driebergen (FC Rijnvogels), Arie de Vreugd (FC Rijnvogels), Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Reda Kharchouch (Ajax), Hamza Boukhari (n.n.b.).




REACTIES OP DIT ARTIKEL

Programma & Uitslagen

Di. 20 aug.
Oefenduels
Valken '680-1DEM 2
Teylingen 2-0Kagia
Van Nispen (zat.)2-1FC Lisse 2
Wo. 21 aug.
Oefenduels
ARC20.00Foreholte
Do. 22 aug.
Oefenduels
Hoofddorp20.15Hillegom
Za. 24 aug.
Scheveningen14.30Katwijk
Ter Leede14.30VVSB
Hoek14.30FC Lisse
Rijnsburgse Boys15.00De Treffers
Quick Boys15.30Noordwijk
Oefenduels
Noordwijk 210.30Van Nispen (zat.)
FC Rijnvogels11.30SJC
Valken '6812.00Excelsior Maassluis 2
Kagia14.30VVSB (zat.)
Teylingen15.00Ter Leede 2
Zo. 25 aug.
Oefenduels
Hillegom14.00ZSGOWMS
Van Nispen (zon.)14.00Onze Gazellen